Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Saxobank 2016 Kehanetleri

Saxobank nedir? 5 kıta ve 150 ülkede faaliyet gösteren online yatırım bankası saxobank. 2012 yılında lisansını alarak faaliyetlerine başladılar. Bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra baş ekonomistin Nostradamus’u aratmayan kehanetleri ile de adını duyurdu.

2016 kehanetleri arasında ülkemiz için tahminlerde bulunmuş. Bunlardan biri rus uçağının düşürülmesinden sonra ülkemiz ile rusya arasında olan gerginliğin biteceğini ve ilişkilerin düzeleceğini söyledi. Petrol içinde 2016’ının 1.çeyreğinde kötü dönemde olacağını söylemiş kehanetleri arasında.

Polonya hakkında oldukça kötümser kehanetlerde bulunuyor. Polonya’nın bu zamana kadar dayanıklı ve sağlam ekonomisiyle ün yaptığını ancak yükselen sermaye maliyetlerine karşı kırılgan bir yapıda olduğunu ve bu nedenle bu ülkenin büyümesinin ağır darbe alacağını belirtiyor.

Çin takvimine göre ateş maymunu yılının başlangıcı olacak bu nedenle piyasa karışıklığı ve dalgalanmanın daha fazla olacağını belirtiyor. Bakalım bu kehanetler tutacak mı? Bekleyip görücez.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 22 Şubat 2016 - 7:59:48

Benzer Konular

Yukarı Çık