Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Henüz bir kredi kartınız yoksa ya da yeni ve avantajlı bir kredi kartı almak istiyorsanız, QNB Finansbank‘ın Card Finans kredi kartını tercih edebilirsiniz. Alışveriş yaptıkça kazandıran, kazanılan puanları tüm alışverişlerinde kullanıma olanak sunan Card Finans için başvuru yapmak da kartı almak da oldukça kolay. Her ihtiyaca uygun farklı kredi kartı alternatifleri sunan bankanın bu kredi kartları ile 1500’ü aşkın marka ve 250.000 ‘in üzerinde alışveriş noktasındaki üye iş yerinde cazip kampanyalar ve hayatınızı kolaylaştıracak kampanyalar sizi bekliyor. Peki, QNB Finansbank kredi kartı çeşitleri nelerdir?

  • Card Finans: Beklentilerinizi yükselten kredi kartı Card Finans, taksitle alışveriş ve indirimler için doğru bir seçim. Sık alışveriş yapan biriyseniz, yaptığınız alışverişlerde Parapuan kazanabilirsiniz.
  • Card Finans Xtra: Cazip indirimler ve taksit fırsatları ile bu kredi kartı ile özel olmanın avantajını yakalayın.
  • Card Finans Emekli: Emeklilere özel kredi kartı fırsatı QNB Finansbank’ta.
  • Club Finans Xclusive: Herkesten daha özel hissedeceğiniz bir kredi kartı var. Size özel indirimlerle ayrıcalıklı fırsatlar bu kartta.
  • Club Finans Doctors: Doktorlara özel bir kredi kartı var desek? QNB Finansbank kredi kartları arasında yer alan bu kart, doktorlara ayrıcalıklı bir alışveriş imkanı sunuyor.
  • Hemşire Kart: Doktorlara özel kredi kartı olur da hemşirelere özel olmaz mı? Hemşire, ebe ve sağlık memurlarına özel bu kartta birçok fırsat sizi bekliyor.
  • Fix Card: Aynı zamanda bir banka kartı olan Fix Card, nakit taşımadan alışveriş yaptıran, fırsatlarla dolu bir kart.
  • Card Finans Go: Gençlere özel kredi kartı QNB Finansbank’ta. 18 yaşından büyük ve 26 yaşından küçüksen, sen de bu kredi kartını kullanabilirsin.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda listelediğimiz kredi kartı çeşitleri arasında size uygun bir kart varsa, başvurunuzu yapabileceğiniz birkaç farklı yol var. Peki neler bunlar?

Şubeden Başvuru 

Kredi kartı başvurusu için en eski yöntem olan şubeden başvuruda şubeye kimliğinizle gitmeniz yeterlidir. Size verecekleri başvuru formunu doldurduktan sonra onaylanan kartınızı yine şubeden alabilirsiniz.

İnternetten Başvuru

İlk olarak arama motoruna QNB Finansbank yazın. Ardından bankanın resmi internet adresine giriş yapın. Anasayfada yer alan üst menüde “Kartlar” menüsüne tıklayın. Açılan sayfada sağ yan menüde “bireysel kredi kartları” bağlantısına tıklayın. Ardından açılan sayfada QNB Finansbank kredi kartı çeşitlerini bulabilirsiniz. Her kart çeşidinin yanında “hemen başvur” bağlantısı yer almaktadır. Almak istediğiniz kredi kartının yanındaki bağlantıya tıkladıktan sonra bir sonraki sayfada cep telefonu ve T.C. kimlik numarası bilgilerinizi girip başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS ile Başvuru 

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu bir telefon kadar yakın. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne 11 haneli T.C kimlik numaranızı yazıp 2273’e SMS atarak ön başvurunuzu yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Başvuru 

0850 222 0 900 no’lu telefon bankacılığı kanalı aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için bankayı aradığınızda ilk olarak T.C kimlik numaranız ya da kart numaranızı tuşlayarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Menüde 5,2 ,2,1  tuşlarını takip ederek QNB Finansbank kredi kartı başvuru menüsüne ulaşabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Finansbank, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 22 Aralık 2016 - 11:02:50

Benzer Konular

Yukarı Çık