Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


QNB Finansbank Konut Kredileri 2017

Ev sahibi olmak isteyene uygun ödemeli ve düşük faizli kredi, QNB Finansbank’ta. Farklı bütçelere uygun farklı ödeme seçenekleri sunan bankanın konut kredisi kapsamında 6 adet seçenek var; standart konut kredisi, evini değiştiren konut kredisi, artan taksitli kredi, azalan taksitli, peşinatsız %100 konut kredisi ve kentsel dönüşüm kredisi alabileceğiniz QNB Finansbank’tan konut kredisiyle evinize hoş geldiniz! Şubelerden, internetten, mobil şube ya da SMS ile yapabileceğiniz kredi başvurusu ile almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi alabilirsiniz. Gelin isterseniz bu kredi çeşitlerine bir bakalım…

Standart Kredi

180 aya kadar vade seçenekleri ile alabileceğiniz standart konut kredisinde sabit faiz oranlarından yararlanabilir, aylık taksitlerinizi ön görebilirsiniz. Böylece kredi taksitlerinizin bütçenizi aşıp aşmayacağını düşünmek zorunda da kalmazsınız. Bu kredi kampanyası dahilinde 100 bin TL almak isterseniz; 24 ay vade seçeneğinde %0,90 faiz oranından yararlanarak aylık 4651 TL ödersiniz. 60 ay vade seçeneğinde %0,93 faiz oranından yararlanarak aylık 2182 TL ödersiniz. 120 ay vade seçeneğinde ise aylık %0,95 faiz oranı ile 1400 TL taksit ödersiniz. %0,90 aylık faiz oranı 500 bin TL kredi tutarına kadar, 1 ile 24 arasında vade seçeneklerinde geçerlidir.

Evini Değiştiren Konut Kredisi

Evinizi yenilemek mi istiyorsunuz? Bunu yaparken de eski evinizin satılmasını mı bekliyorsunuz? Bu kredi kampanyası ile evinizi satmayı beklemenize gerek kalmadan yeni evinize sahip olabilirsiniz. Peşinat olmadan, yeni evin değerinin tamamına kadar kullanabileceğiniz evini değiştiren konut kredisinden 180 aya kadar vadelerle yararlanabilirsiniz. Bu kampanya dahilinde; birinci adımda kredi başvurusu yaparsınız. Ardından ekspertiz sürecine geçilir. Üçüncü adım olarak evrakların hazırlanması ve size özel ödeme planının tamamlanması sürecine geçilir. Son olarak da ipotek süreci gerçekleşmektedir.

Artan Taksitli Konut Kredisi

180 aya kadar vadelerle kullanabileceğiniz artan taksitli kredi kampanyasında, taksitlerinizi gelirinize göre ayarlayabilir toplam faiz ödemelerinizi azaltabilirsiniz. Satın alacağınız evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz.

Azalan Taksitli Konut Kredisi

84 aya kadar vadelerle alabileceğiniz bu kredi kampanyasında taksitleriniz giderek azalır. Böylece bütçenize ve gelir durumunuza göre kredi ödemenizi planlayabilirsiniz.

Peşinatsız %100 Konut Kredisi

Ev sahibi olmak istiyor ama yeterli peşinatınız yoksa bu kredi türü tam size göre. 15 yıla kadar vade seçenekleri ile alabileceğiniz peşinatsız kredi kampanyasında peşinat sıkıntısı çekmezsiniz. Bu kredi kampanyasından yararlanabilmeniz için sahip olduğunuz evi teminat göstermeniz gerekmektedir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Finansbank
Yazar: Tarih: 20 Ocak 2017 - 9:15:35

Benzer Konular

Yukarı Çık