Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


QNB Finansbank 2017 Kış Kredisi Kampanyası

Bankalar, 2017 yılı için hazırladığı kredi kampanyaları ile tüketiciye acil ihtiyaçları için esnek ödeme ve uzun vade seçenekleri sunuyor. O bankalardan biri de QNB Finansbank. Yapılan düzenlemeler ile 48 aya çıkartılan ihtiyaç kredisi vadeleri ile artık daha uygun taksitler ile kredi kullanabilirsiniz. 2017 kışı için mobilya, sağlık, eğitim, tadilat, seyahat, beyaz eşya, elektronik eşya ve tüm ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank 2017 kış kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz. 3 aya kadar erteleme fırsatı ile yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyasından; QNB Finansbank müşterileri internet şubesi ya da cep şubesinden yapacakları başvurular ile de yararlanabilirler. Şimdi alıp Mart’ta ödemeye başlayabileceğiniz QNB Finansbank 2017 kış kredisi kampanyası ile nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayın, ödemelere üç ay sonra başlayın.

Nasıl Başvurulur? 

– Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı,
  • İkametgah belgesi,
  • Gelir belgesi

Başvurularınızı SMS, internet bankacılığı ve şubelerden yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için T.C kimlik numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. İnternetten başvuru için bankanın internet adresinden krediler/ ihtiyaç kredileri/ kış kredisi adımlarını takip ederek “hemen başvur” bağlantısından başvurunuzu yapabilirsiniz. %1,11’den başlayan faiz oranları ile yararlanabileceğiniz QNB Finansbank 2017 kış kredisi kampanyasından 3000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için yararlanabilirsiniz. 3 ay erteleme ihtiyaç kredisi olarak bankanın bireysel kredi seçenekleri arasında yerini alan kış kredisinin örnek ödeme seçenekleri ve maliyeti şöyle;

  • %1,11 faiz oranı ile 12 ay vadeli 3000 TL kredi kullandığınızda aylık 272 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranı %18 olan bu kredi türünün 15, 75 TL kredi tahsis ücreti bulunmaktadır.
  • 3 ay erteleme seçeneğinden yararlanırsanız yine %1,11 faiz oranı ve aylık 279 TL ödeyerek 12 ay vadeli 3000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Finansbank, Finansbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 5 Aralık 2016 - 4:40:43

Benzer Konular

Yukarı Çık