Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paypal Taksit Yapıyor mu?

Paypal, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlayan bir banka kredi kartı sistemidir. Bu sistem üzeriden internette kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bu sistem içerisinde kart bilgilerinizi tanıtarak da hızlı bir şekilde alışverişlerinizi yapabilir ve bu sayede zaman kaybetmezsiniz. Paypal sistemi içerisinde bulunan bilgilerin güvenilirliği çok önemlidir. Bundan dolayı sistem bütün kayıtlı bilgileri çok iyi bir şekilde saklamaktadır.

Paypal taksit yapıyor mu sorusunun cevabı ise Axess kartla yanıt bulabilmektedir. Paypal, Axess kart sahiplerine, yurt içinde ve yurt dışında alışverişlerine 3 taksit fırsatı sunmaktadır.

PAYPAL TAKSİTLİ ÖDEME

Bu kampanyadan yararlanmak için PayPal sahiplerinin hesabına bir Axess kredi kartı eklemesi gerekmektedir. Daha sonraki işlem için ise PAYPAL yazıp 4566’ya SMS göndermek yeterli olmaktadır. Bu sayede Axess ile paypal ödemesi yapabilir ve böylece işlemlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ödemelerinizi uçak bileti, sinema bileti, çeşitli internet işlemleri ve birçok ürün için yapabilirsiniz. Taksit imkanlarından yararlanırken de aynı zamanda hızlı ve güvenilir işlem yapmanın da keyfini çıkartırsınız.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 22 Şubat 2016 - 11:37:04

Benzer Konular

Yukarı Çık