Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Parapuan Geçerli Olan Yerler

Parapuan Cardfinans’ın Finansbank ile anlaşmalı olarak verdiği hizmetlerden birisidir. Parapuan geçerli olan yerlerde alışverişlerinizden kazandığınız puanları rahat bir şekilde harcayabilirsiniz.

Cardfinans anlaşmalı olan noktalardan eğer Para puan üyesi iseniz, her alış verişinizde kolaylıkla hediye çekleri ve indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca CardFinans Nakit Parapuan ile anlaşmalı Finansbank üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde %1’e varan Para Puan, Finansbank üye işyeri olmayan yerlerden yapacağınız alışverişlerinizde ise %0,5’i değerinde ParaPuan kazanmanız da mümkün olmaktadır. Cardfinans, gelişmiş hizmet ağı ile son dönemlerde en çok tercih edilen kredi kartlarından birisidir.

Parapuan Anlaşmalı Yerler

Para puan geçerli olan yerlerde yapılacak olan alışverişlerde her zaman ek taksit ve puan seçeneği bulunur. Para puan geçerli olduktan sonra yapılan her alışveriş ek bir puan anlamına gelmektedir. Parapuanın fazla puan kazandırması kişilerin diğer kartlara oranla daha avantajlı çıkmasını sağlar. Bu sayede Türkiye’nin birçok noktasında oldukça önemli hediyeler kazanılabilir. Para puan geçerli olan yerler içerisinde spor eşyalarından klasik giyime, parfümden saate her türlü nokta bulunmaktadır.

Kategori: Finansbank Kredi Başvurusu, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 8 Eylül 2015 - 10:25:24

Benzer Konular

Yukarı Çık