Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

ParaGaranti Nedir? Para Garanti Döviz ve Teknik Alaniz

Garanti Bankası günümüzde bankacılık faaliyetleri çerçevesinde en çok kullanılan ve tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Bunun temel nedenleri arasında ülkemizin birçok yerinde binlerce şubesinin olması, güler yüzlü personelleri ve çözüm üreten müşteri hizmetleri olmasıdır. Garanti Bankası müşterilerinin tüm finansal sorunlarında ve ihtiyaçlarında yardımcı ve destek olmaktadır. Bunun içinde Garanti Bankası müşterilerine şube bankacılığı, telefon bankacılığı, mobil bankacılığı, ATM bankacılığı ve internet bankacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerden en önemlilerinden birisi de para garanti hizmetidir. Peki para garanti nedir ve para garanti nasıl kullanılır?

Detay: Paragaranti.com Nasıl Kullanılır? Paragaranti Şirket Profili

ParaGaranti

Para garanti Garanti Bankası’nın müşterilerine online hizmet anlayışı ile sunduğu internet bankacılığının bir hizmeti olarak bilinmektedir. Özellikle borsada hisse senedi, döviz ve fon alım satım gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi için para garanti hizmeti tam da bu hizmetler için planlanmış bir sistemdir. Bu hizmet ile birlikte internet bankacılığı sisteminden borsa işlemleri de yapılabilmektedir.

Para garanti hizmeti ile müşteriler borsadaki anlık gelişmeleri takip edebilmektedirler. Burada bulunan veri izleme ekranı ile döviz, hisse senedi alım ve satım ve fon alış satışı gibi işlemleri gerçekleştirmek oldukça kolay olmaktadır. Bu sistemden faydalanabilmek için kişililerin öncelikle Garanti Bankası müşterisi olması gerekmektedir. Garanti Bankası müşterisi olabilmek için de kişiler kendilerine en yakın Garanti Bankası şubesine başvurarak hesap açtırmaları yeterli olacaktır.

Müşteriler Garanti Bankası müşterisi olduktan sonra Garanti Bankasının sitesine giriş yaparak online hizmetlerdeki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Bu form doldurulduktan sonra kişiye kurye ile bir sözleşme gönderilecektir. Gönderilen bu sözleşme doldurulduktan sonra yine kurye ile Garanti Bankası genel müdürlüğüne gönderilmesi yeterli olacaktır. Bilgiler bankaya ulaştıktan sonra garanti para hizmet şifresini müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 numaralı telefondan alınabilmektedir.

Eğer müşteriler zaten Garanti Bankası müşterisi ise internet şifresinde kullanmış oldukları müşteri şifresi ile garanti para hizmetini de kullanabilmektedirler. Bunun için ayrıca bir işlem yapmaya gerek yoktur. Para garanti hizmetine giriş yaptıktan sonra burada bulunan menüler kişiselleştirilebilir. Bunun için uygulamaların yanında bulunan kişiselleştir butonuna basmak yeterli olacaktır.

Paragaranti Döviz

Müşteriler Garanti para sisteminde herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında 444 0 333 numaralı müşteri hizmetler numarasını arayarak buradan teknik destek bölümü ile iletişime geçebilirler. Yaşamış oldukları sorunlar en kısa sürede giderilmektedir. Eğer ki müşteriler garanti para sistemine giriş yaparlarken şifrelerini unuturlarsa yine 444 0 333 numaralı telefondan şifre bölümlerinden şifrelerini öğrenebilmektedirler. Müşteriler ayrıca garanti para sistemi ile birlikte hesaptan hesaba para aktarma işlemlerini de yapabilmektedirler. Burada bulunan fırsat kampanyalarını inceleyebilir ve kendilerine uygun kampanyaları seçerek bu kampanyalardan faydalanma haklarına da sahiptirler. Garanti para sistemi müşterilerin birçok işini kolaylaştırmaktadır. İnternet ya da mobil bankacılık sistemlerinde kullanılan garanti para Garanti Bankası müşterileri için oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Kategori: Garanti Bankası, Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 15 Ekim 2016 - 5:30:05

Benzer Konular

Yukarı Çık