Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Paraf Kart Başvuru ve Kart Çeşitleri

Bundan birkaç yıl önce yaptığı reklam kampanyaları ve “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganı ile haberdar olduğumuz Paraf kredi kartı, kullanıcı sayısını her geçen gün katladı. Yurt içi ve yurt dışı alışverişleriniz için kullanabileceğiniz bu kart, taksitli alışveriş ve birçok avantajı ile harcadıkça kazandırıyor. Farklı ihtiyaç ve kullanımlara uygun kart seçenekleri sunan Paraf’ta; gold, platinum, business, Parafly, Parafly Business, Ücretsiz kredi kartlarından yararlanabilirsiniz. Müşteriye özel kredi kartları sunan Paraf’ın tüm kartlarında Parafpara ile harcadıkça kazandıran özellik var.

Paraf Kart Çeşitleri 

Paraf Gold :Cumartesi günleri tüm restoran harcamalarınızda %10 oranında indirim fırsatı bulunan Gold kartta ayrıca; taksitartı taksit, öteleme, sonradan taksit ve harcamalarınıza göre daha fazla puan kazandırma özellikleri var.

Paraf Platinum: Cumartesi günleri tüm restoran harcamalarında %25 oranında indirim sağlayan Platinum kart ile ayrıca Platin Line’da yılda 2 kez 150 TL’ye kadar ücretsiz hizmetten yararlanabilirsiniz. Yurtdışı harcamalara taksit fırsatı, temassız özellik, borç taksitlendirme, artan Parafpara, yurtdışı seyahat sigortası, Paraf Günüm, Paraf Shuttle, ücretsiz kurye hizmeti ve daha birçok avantaj sizi bekliyor.

Paraf Business: Firma adına harcama yapan kişiler için özel olarak geliştirilmiş bir kredi kartı olan Paraf Business ile iş seyahatleriniz için yaptığınız harcamalardan ofis için alışverişlerinize, seyahatlerinizde yaptığınız konaklamalardan iş yeri fatura ödemelerine kadar birçok alanda kullanabilir, farklı indirim fırsatları ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bu kart ile nakit ödeme yapmak zorunda kalmadan, kişisel harcamalarınız ile iş için yaptığınız harcamaları kolayca ayırabilirsiniz.

Parafly: Benzersiz ayrıcalıklarıyla yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınızda harcadıkça kazandıran bir kredi kartı; Parafly. Ayrıca yaptığınız alışverişlerde de bu kart ile birçok avantaj ve puan kazanma fırsatı var. Uçuş gününüzde havaalanında yapacağınız restoranlarda 25 TL hediye, havalimanına ve deniz taksi iskelelerine indirimli fiyat ayrıcalığı ile transfer olanağı ve çok daha fazlası bu kartta.

ParaflyPlatinum: Avans ParafPara, Her Yer Lounge, AHL Lounge, ESB Lounge, Cumartesi restoran indirimi, yurt dışı seyahat sigortası, asistans ve concierge hizmeti, ücretsiz kurye hizmeti, shuttle ve daha fazla avantaj bu kart ile sizi bekliyor.

Paraf Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvurularınızı dilerseniz Halkbank şubelerinden, ATM’lerden, SMS ile ya da internetten yapabilirsiniz. Şubeden başvuru için; nüfus cüzdanı fotokopisi ve gelir belgeniz ile şubeye geldikten sonra başvuru formunu doldurarak başvurunuzu tamamlayın. İnternetten başvuru için; Paraf resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra ana sayfada üst menüde yer alan “hızlı başvuru” bağlantısını tıklayın. Açılan sayfada hızlı başvuru formunu doldurarak “gönder” bağlantısına tıklayın ve Paraf kredi kartı başvurusunu tamamlayın. SMS ile başvuru yapmak için; TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak büyük harflerle PARAF yazdıktan sonra 3452’ye mesaj atın ve başvurunuzu tamamlayın. SMS ücreti, GSM operatörünüzün 1 SMS bedeli kadardır.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 8 Ocak 2017 - 6:21:12

Benzer Konular

Yukarı Çık