Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paraf Gold Kart Nedir Ne İşe Yarar? Paraf Goldkart Avantajları

Halk Bankası tarafından sunulan Paraf Kart sizlere birbirinden özel hediyeler ile birlikte avantajlar dünyasında özel imkanlar tanıyor. Halk Bankası Paraf Kart ile birlikte binlerce anlaşmalı noktada alışveriş yapabilir ve bu alışverişleriniz sonucunda puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu puanları isterseniz biriktirebilir isterseniz de anında harcayabilirsiniz. Ayrıca Halk Bankası ile anlaşmalı olan noktalarda istediğinzi şekilde taksit avantajlarından da yararlanaabilirsiniz. Halk Bankası Paraf Gold kart da diğer Paraf Kart türlerine göre daha avantajlı olan ve Halk Bankası tarafından sağlanan Paraf hizmetlerine bağlı olan kredi kartlarından sadece birisidir. Paraf Gold Kart sizlere pek çok avantaj sağlamaktadır.

paraf

paraf

Paraf  Gold kart ile birlikte yurt içi ve yurt dışında Visa ve MasterCard logosu bulunan tüm üye işyerlerinde alışverişlerinizi avantajlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bu kart ile birlikte yurt içinde de Paraf Üye İşyerlerinde taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Paraf Gold kart ile birlikte Halk Bankası tarafından sunulan kampanyalardan yararlanma imkanına sahip olma şansını her zaman elde edersiniz. Halk Bankası Gold Paraf ‘kartınızı kullandığınız zaman anında ParafPara kazanırsınız. Bununla birlikte alışverişleriniz sonucunda hızlı bir şekilde kazandığınız ParafPara’ları Paraf üye İş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde para yerine de nakit olarak kullanabilirsiniz.

Paraf Kredi kartı içerisinde Gold özelliğinde olan bu kart ile birlikte nakit ihtiyaclarınızı da karşılayabilirsiniz. Bunun için de Halk Bankası Bank 24’ler üzerinden veya Halkbank İnternet Şubesi’nden işlem yapabilirsiniz. Bunun yanında Paraf Kart Gold serisi ile birlikte 0850 222 0 400 Halkbank Dialog’dan işlem yapabilirsinzi. Acil nakit sorunlarınızı da tüm dünyada yer alan Visa veya MasterCard amblemi görülen yerlerden işlem yaparak çözebilirsiniz. Halk Bankası Gold Kartınızı ortak bankalardan ve bu bankaların bankamatikleri üzerinden karşılayabilirsiniz. Halk Bankası Paraf Gold Kart ile birlikte hesap özetinizi de kolayca görebilirsiniz. Bu kart ile birlikte isteyen kişiler TL olarak isteyen kişiler de USD olarak hesap özeti alabilmketedir. Paraf Gold Kart seçiminize göre temaslı veya temassız özellikli olarak da kart kullanımı yapabilirsiniz. Halk Bankası Gold Kart ile her alışverişinizde puan kazandığınızı zaman çekilişlere de katılabilirsiniz.

Kategori: Halkbankası
Yazar: Tarih: 31 Temmuz 2016 - 1:38:50

Benzer Konular

Yukarı Çık