Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

OGS Cihazı da İş Bankasında !

ogs

Gişe kuyrukları ve geçiş ödemelerinin sizin için bir sorun olmaması için bir çözüm olarak sunulan OGS, geçiş ücretlerinin hızlı bir şekilde ödenmesini sağlamaya yönelik özel bir uygulamadır. İş Bankası’ndan alabileceğiniz OGS cihazları, aracınızın sınıfına da uygun olmalıdır. Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) uygulaması gereği, OGS gişelerinin, otomobil, minibüs, otobüs ve diğer binek araçların yanı sıra, kamyon, TIR vb. ağır vasıta araçlar ve motosikletler tarafından da kullanılabilmesi mümkün hale getirilmiştir.

OGS cihazını temin etmek için  İş Bankası şubesine uğrayabileceğiniz gibi internet şubesinden de 1. sınıf OGS cihazı temin edebilirsiniz. İş Bankası’nda hesabınız bulunması halinde HGS için  40 TL yatırmanız yeterli olacaktır. OGS başvurularını şu şekilde yapabilirsiniz.

  • İnternet Şubemizde Başvuru – Ürünler ana menüsünde “OGS” sekmesine tıklanması
  • Bankamatiklerimizden ise Başvurular menüsüne giriş yapılarak OGS talebinde bulunulmasının ardından cihaz kurye aracılığı ile ücretsiz olarak adrese teslim edilecek ve o andan itibaren kullanılabilecektir.

OGS Nasıl Kullanılır ?

Otoyol ve köprülerde OGS’ye ayrılmış bölümlerden durmadan geçebilirsiniz. HGS Cihazınızı cama monte etmeniz halinde ücretiniz otomatik olarak alınacaktır. Ücretinizin alınıp alınmadığını ses sinyalinden anlayabilirsiniz.

OGS Cihazı Yüklemeleri Nasıl Yapılır ?

OGS cihazınızı aldığınız sırada cihazınıza, otomatik yükleme limitinin altında bir tutar olmaması kaydıyla, sizin belirleyeceğiniz tutarda ilk yükleme yapılacaktır. Daha sonra OGS cihazınıza yapılacak yüklemeler, Bankamızca otomatik olarak gerçekleştirilir. Böylece siz OGS cihazınızda para olup olmaması konusunda endişe duymazsınız.

 

 

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 17 Eylül 2014 - 3:06:22

Benzer Konular

Yukarı Çık