Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Öğrenciden Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Öğrenciler için bankalar üzerinden yapılan işlemlerde para kesintisinin olmaması çok önemli. Öğrenciler bankalardan vadesiz hesap açarak paralarını kullanabiliyor. Bankalar öğrenciler için kredi kartları başta olmak üzere çeşitli kampanyalar düzenleyebilir. Sunulan bu ürünler içerisinde öğrencilerden herhangi bir ek ücret almayan bankaların hesapları da yer alıyor. Öğrenciler için bilindiği gibi her liranın büyük bir önemi var. Her zaman başarılı olmak isteyen öğrencilerin para sıkıntısı yaşamamak adına yapması gereken temel işlemlerden birisi de öğrenciden hesap işletim ücreti almayan bankaları dikkatli bir şekilde araştırmak. Sizler için de bu araştırmayı yaptık ve yazımızda öğrencilerin almasında en uygun olan bankaların hangisi olduğunun listesini yaptık. Bu bankalar ile işlem yapan öğrenciler herhangi bir hesap işletim ücreti olmadan kredi kartlarını ve aynı zamanda diğer kartlarını kullanabiliyor. Bu kartlar ile birlikte işlem yapacak olan kişilerin her zaman dikkatli olması gerekiyor. Hesap işletim ücreti kesmediği söyleyen ancak birtakım yanlışıklar sonucunda sizlerden ücret kesintisi yapan bankalara dilekçe yazarak kesilen ücretlerinizi geri alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Öğrenci Hesabı

Ziraat Bankası öğrencilere en çok destek olan bankaların başında yer alıyor. Bilindiği gibi devlet bankası olan Ziraat Bankası öğrenim kredileri ve burslarını da öğrencilere ileten banka olarak işlem yapıyor. Öğrenciler Genç Bank Kart alarak da hem kredi kartı hem de hesap kartı kullanmanın rahatlığını yaşayabiliyor.  Bu kart sayesinde yanınızda hem iki kart birden taşmıyorsunuz hem de bu kartla yaptığınız işlemler sonucunda hiçbir şekilde kart ücreti ödemiyorsunuz. Ziraat Bankası öğrenci hesabı kartınızı öğrenciliğiniz bittikten sonra da kullanabilirsiniz. Bu kart ile gerekli olan her aşamada işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Denizbank Öğrenci Hesabı

Denizbank öğrencilere özel olarak sunduğu hesaplar üzerinden herhangi bir kesinti yapmıyor. Bu kesintiler olmadığı için de öğrencilerin paraları boşuna gitmiyor. Öğrencilere sunulan bu karttan ve hesaptan yararlanabilmek için öğrenci belgeniz ile birlikte sizlere en yakın Denizbank şubesine gidebilirsiniz.

İş Bankası Öğrenci Hesabı

İş Bankası kredi kartlarında ve diğer öğrenci hesap kartlarında hesap işletim ücreti almadan işlemlerinizi yapmanızı sağlıyor.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 3 Ağustos 2016 - 9:37:06

Benzer Konular

Yukarı Çık