Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Müşteri Hizmetleri Ve İletişim

Odeabank

Odeabank Mart 2002 yılında Türkiye’nin en son kurulan bankalarından biridir. Odeabank müşterilerine vermiş olduğu hizmetler ile Türkiye’nin 81 vilayetinde adından söz ettiren bir banka durumuna gelmiştir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı ilke edinen Odeabank, müşterilerinin tüm işlemlerinde kolaylıklar sağlayarak bankacılık sektöründe öncü olma durumuna gelmiştir. Bu nedenle birçok insan Odeabank’ın banka işlemlerini ve kredi kartlarını büyük bir memnuniyetle kullanmaktadır.

Teknolojideki olağanüstü gelişmeler ile birlikte bankacılık işlemleri de sanal ortama taşınarak bu ortamdan yönetilme durumuna gelmiştir. Sanal ortamda her türlü bankacılık işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Günün hangi zaman diliminde olursa olsun bankacılık faaliyetleri 7/24 internet ortamından yapılarak müşterilerin tüm ihtiyaçları memnuniyetle karşılanmaktadır. Böyle bir hizmet karşısında kimse banka şubelerine giderek uzun kuyruklarda bekleme gereği duymamaktadır. Müşterilerin banka şubelerine gitmeden ellerindeki akıllı telefonlara Odeabank’ın uygulamasını indirerek gerekli işlemleri telefon üzerinden yapmaları mümkün olmaktadır. Kısacası bankacılık faaliyetleri telefon uygulamaları ile daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yerine getirilmektedir. Öncelikle Odeabank Müşteri Hizmetleri aracılığı ile internet bankacılığı için gerekli şifte işlemleri tamamlandıktan sonra müşteriler akıllı telefonlara Odeabank’ın bankacılık uygulaması indirerek gerekli banka işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedirler. Odeabank Müşteri Hizmetleri ve yaptığı işlemler konusunda tüm müşteriler büyük bir memnuniyetle bankacılık faaliyetlerini yerine getirebilmektedirler.

Odeabank İletişim

Müşterilerin iş telaşlarından dolayı yoğunluklarını göz önünde bulunduran Odeabank, genç ve dinamik müşteri hizmetleri personeli ile 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir. 444 8 444 telefon numarası ile ulaşılabilen Odeabank müşteri hizmetleri her türlü bankacılık faaliyetleri konusunda müşterilerine bilgiler verebilmektedir. Odeabak müşteri hizmetleri sadece Odeabank müşterileri için değil Odeabank müşteri olmayan kişilere de 7/24 merak ettikleri konularda hizmet vermektedir.

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Odeabank müşteri hizmetleri kredi kartı ve banka kartına sahip müşterileri için 444 8 444 danışma hattının aranması ile birlikte EFT, Havale, Switch yani yurtdışına para gönderme, şifre değiştirme ve belirleme, bilgi, istek ve talepler konusunda hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerinin aranması ile birlikte müşteriler kendi operatörlerinin tarifelerinden fiyatlandırılmaktadır. Ayrıca EFT, havale ve yurtdışına para gönderme gibi işlemlerden standart bankacılık ücretleri kesilmektedir.

Bilgi: Odeabank Kredi Başvurusu Detayları

Odeabank müşterileri, Odebank internet bankacılığını kullanabilecekleri gibi gerek Odeabank müşterileri gerekse Odeabank müşterisi olmayan kişiler 7/24 Odeabank müşteri hizmetlerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilmektedirler. Odeabank internet bankacılığından sadece Odeabank müşterileri faydalanabilmektedir. Odeabank internet bankacılığı ile sanal müşteri hizmetleri hizmeti de verilmektedir. İnternet bankacılığına girildiğinde anlık ileti şeklinde müşteri temsilcileri ile metinse ifadeler ile iletişime geçilebilmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden Odeabank şubelerinde yapılan tüm işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede Odeabank müşterileri hiçbir zaman kısıtlaması ve sıra derdi olmadan tüm işlemlerini kolaylıkla yerine getirebilmektedir. Gelişen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Odeabank müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak bankacılık faaliyetlerini kolay ve kullanılabilir düzeye getiren bir bankacılık anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyeti de Odeabank’ın doğru bankacılığının bir göstergesidir.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 3 Ekim 2016 - 5:14:40

Benzer Konular

Yukarı Çık