Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüketicinin ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi alımlarında değişen vade seçenekleri ve değişen faiz oranları ile bankacılık hizmeti veren Odeabank, düşük faiz oranları ile kredi hizmeti veriyor. Artık kredi başvurusu yapmak isteyen tüketicinin şubelere kadar yorulmasına ve şubeden sıra beklemesine gerek yok. Yüksek tutarlı ya da kefilli, teminatlı gibi kredi türleri için Şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi; belirli bir limite kadar olan kredi ihtiyaçlarınız için artık internetten, mobil uygulama, telefon bankacılığı ya da SMS ile de kredi başvurusu yapmak mümkün. Odeabank’tan kredi almak isteyenler için kredi başvuru kanalları ve nasıl başvuru yapabileceğinizi bu yazımızda listeledik…

Şubeden Başvuru 

İhtiyaç, taşıt ya da konut kredisi almak için başvurularını Odeabank şubelerinden yapmak isteyen vatandaşlar için başvuru sırasında şu belgeler gerekmektedir;

  • T.C kimlik numarası yer alan nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi,
  • Kredi başvurusu yapan kişinin adına kayıtlı ve son 3 aya ait fatura,
  • Gelirini belgeleyen evrak

İnternetten Başvuru 

Bankanın resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra anasayfada yer alan üst menüde “Bireysel” kategorisine tıklayın. Ardından “bireysel krediler” başlığına tıklayın. Açılan sayfada ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi seçeneklerinden size uygun olanı seçin. İhtiyaç kredisi bağlantısını tıkladığınızda; karşınıza nakit hazır, bireysel finansman kredisi, Odeabank PTT kredisi, eğitim kredisi ve ev tadilat kredisi seçenekleri çıkar. Bu sayfadan da size uygun ihtiyaç kredisi türünü seçin. Ardından açılan sayfada “hemen başvur” bağlantısını tıklayarak Odeabank kredi başvuru formuna ulaşabilirsiniz. T.C kimlik numarası, cep telefonu gibi kişisel bilgiler ve gelir bilgilerinizi doldurduktan sonra başvur bağlantısından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile Başvuru 

Kredi ihtiyacınız olduğunda, Odeabank’ta krediniz bir SMS uzaklıkta. Bankanın SMS bankacılığı hizmetinden yararlanarak; kredi başvurunuzu hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak KREDIM yazdıktan sonra 8444’e SMS göndermek. SMS ücreti, GSM operatörünüz tarafından belirlenen 1 SMS bedelidir. Cep telefonundan kredi başvurusu için sisteme kayıt gerekmemektedir.

Telefon Bankacılığı ile Başvuru 

444 8 444 no’lu telefon bankacılığı kanalını dünyanın her yerinden arayabilir, krediler menüsünden ihtiyaç kredisi için başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama İle Başvuru 

Odeabank müşterileri, kredi başvurularını mobil uygulama üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyor. Uygulamayı cep telefonunuzun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirdikten sonra “başvurular” menüsüne tıklayın. Ardından konut kredisi ya da ihtiyaç kredisi seçeneklerinden size uygun olanı seçin. T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuzu tuşladıktan sonra cep telefonunuza gelen şifreyi yazın. Şifreniz 3 dakika içinde SMS olarak iletilecektir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 5 Ocak 2017 - 3:10:10

Benzer Konular

Yukarı Çık