Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Kredi Başvurusu Detayları

İnsanlar hayatları boyunca pek çok şeye ihtiyaçları olarak yaşamaktadırlar. İnsanların hayatlarını devam ve idame ettirebilmek adına duydukları bu ihtiyaçları bazı durumlarda karşılamak da güçleşebiliyor. Bu gibi durumlarda bankalardan çözüm önerileri uman kişiler soluğu bankalarda alıp ihtiyaç duydukları kredileri araştırmaya başlıyorlar. Odeabank da Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi ve müşterilerine gereksinim duydukları ihtiyaçlar için kredileri uygun koşullarda sağlayan bir banka. Bu yazımızda Odeabank Kredi türleri nelerdir ve nasıl alınır, şartlar nelerdir bunlara değineceğiz.

Odeabank’ın bireysel müşterilerin sunduğu krediler İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi, Eğitim Kredisi, Ev Tadilat Kredisidir.

Odeabank İhtiyaç Kredileri

Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi ile herhangi bir nakit ihtiyacı için 36 aya kadar vadeli bu ihtiyaç kredisi kullanılabilir.

Bireysel Finansman Kredisi ile yüksek tutarlardaki nakit ihtiyaçları için kendinize veya yakınınız bir kişiye ait bir gayrimenkulün ipoteğiyle bu ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Teminat gösterilecek gayrimenkul işyeri, ev, imarlı arsa olabilmektedir. Sahip olunan evin ekspertiz değerinin %75 oranına kadar kredi kullanılabilir. İş yeri veya imarlı arsa olması durumunda ipoteğe alınan bu gayrimenkulün %50 oranına kadar kredi kullanılabilir. Kişinin kendine ait evini ipotek göstermesi durumunda %5 oranında alınan Bankacılık ve Sigorta Muameleleri Vergisinden muaf olmaktadır.

Odeabank Taşıt Kredisi

Sadece Faiz Ödemeli Taşıt Kredisi ile taşıt kredisini ilk yıl yalnızca faiz ödemeli olarak kullanabilirsiniz. İlk yılın aylık taksitleri yalnızca faiz ödemeleri olmaktadır. Bu kredinin süre sınırlaması 12 aydır.

Bilgi: Vatan Bilgisayar Odeabank

Odeabank Konut Kredileri

Odea Mortgage ile 120 aya kadar vadelerle konut kredisi kullanılabilir. İndirimli Mortgage ile kredi kullanımında ek komisyon ödemesi yaparak ve faiz oranlarıyla taksit tutarlarını düşürmek için bu krediyi kullanabilirsiniz. %100 Mortgage ile satın alınmak istenen konutun bedelinin tamamı için konut kredisi imkanı sunuluyor.

Merdiven Mortgage ile ödemelerin düşük başlatılması ve her yıl belirlenen oranlarda artması için kullanabilirsiniz. Transfer Mortgage ile diğer bankalarda mevcut konut kredisi yüksek olan müşterilerin daha uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle konut kredisi kullanmasını sağlıyor. Ödeme Planını Belirle Mortgage ile ödeme planını gelirinize ve bütçenize uyan şekilde belirlemeniz mümkün.

Masraflar Dahil Konut Kredisi ile kredi kullanım masraflarının konut kredisine dahil edilmesi sağlanmaktadır. Ara Ödemeli Mortgage ile belirlenen aylarda taksitlere ek olarak ödeme yapılmasını istiyorsanız bu krediyi tercih edebilirsiniz. Ödemeye Geç Başlayan Mortgage ile taksit ödemelerinin 3 ay geç başlatılması imkanı bulunuyor. Yurtdışında Yerleşik Olanlara Mortgage ile yurtdışında ikamet eden müşterilerin Türkiye’de satın alacakları konutlar için konut kredisi veriliyor.

Bilgi: Odeabank Bankamatik Kartları

Odeabank Eğitim Kredisi

60 aya kadar vade seçenekleriyle özel okul, üniversite gibi eğitimler için kredi alabilirsiniz. Okuldan alınacak bir belge ile bu krediye başvuru yapmak mümkün.

Odeabank Ev Tadilat Kredisi

Yapı tadilat kredisiyle 120 aya kadar vade seçeneğiyle her türlü tadilat ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kredi başvuruları için kimlik belgesi, başvuru yapan kişinin adına olan son üç aya ait elektrik, doğalgaz, su veya telefon faturası, gelir belgesi ile Odeabank şubelerinden birine başvuru yapılabilir.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 18 Eylül 2016 - 9:37:49

Benzer Konular

Yukarı Çık