Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Borç Transfer Kredisi İle Borçlarınızı Kapatın

Borç transferi kısaca kişinin bankalara olan borçlarını tek bir bankaya geçirip bundan sonra ödemelerini bu banka üzerinden yapması olarak yorumlanabilmektedir. Borç transfer yapmak isteyen kişiler için bankalar birbirinden güzel yollar bulmuş, her biri müşterileri kendi bankasına ekmeyi amaçlamaktadır. Borç transfer yapmak isteyen kişilerin genellikle birkaç bankaya toplu olarak borcu bulunmaktadır. Bu borcu ödemekte zorlanan ya da ödeme günleri farklı olduğu için borçlarını hatırlamakta zorlanan kişiler için son derece yararlı olan bu yöntem sayesinde borçlarınızı bir bankadan bir diğerine kolayca geçirebilirsiniz. Aynı zamanda diğer bankaya göre avantajlı hizmetler sunan bu kredi türüyle tek bir bankaya bağlanmanız daha kolay olacaktır.

Borçlarını bir bankadan diğerine geçirmek isteyen kişilerin borç transfer kredilerini araştırmaları gerekmektedir. Birçok banka buna bağlantılı olarak yeni krediler oluşturmaktadır. Odeabank’ ta başa bankalarda kredisi olan fakat bu borcundan mutlu olmadığı için bir başka bankada hesap açara buradan ödeme yapmak isteyen kişiler için avantajlı bir kampanya oluşturma yoluna gitmektedir. Odebank’ ın borç transfer kredisi adı verilen bu kredisi tam da bu kampanyaya yöneliktir. Şimdiden pek çok kişi tarafından en sevilen kedilerden birisi olan borç kapatma sisteminde de Odeabank sizin adınıza diğer bankalarda bulunan borçlarınızı kapatır ve daha sonra kendi bankasında sizin adınıza bir kredi açmakta ve bunu da kendi belirlemiş olduğu bir kredi faiz oranıyla belirlemektedir.

Bu nispeten çok daha avantajlı bir yöntemdir. Çünkü bu sayede diğer bankalarda olan bütün borçlarınız kapanmış ve yalnızca yeni bir bankayla anlaşmış olacaksınız. Tek bir bankaya borcunuz olacağı düşüncesi pek çok kişiyi motive etmektedir. Odeabank, 0 masrafla başlatmış olduğu projeyle şimdiden birçok müşteriyi bankaya çekmeyi başarmıştır. Ssk’ sı olan gelir belgesi olan kişilere yardımcı olan bu kampanya da 50.000 tl’ ye varan krediler kapatılmakta ve müşteriler yeniden belirlenecek olan uygun kredi faiz oranlarından yararlanmaktadır. Kredi almayı düşünenler için son derece avantajlı bir kampanya yaratabilen Odeabank, borç transferiyle de müşterisinin yanında olduğunu da kanıtlamaktadır.

Tüketicilerin en çok talep ettiği borç birleştirme kredisi hakkında ilgil sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 22 Ağustos 2016 - 9:56:24

Benzer Konular

Yukarı Çık