Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


N Kolay Kredi Nedir? N Kolay Kredi Başvurusu

Kredi notunuz düşük ve banka size kredi vermiyor mu? Aktif Bank’ın geliştirdiği N Kolay Kredi ile ihtiyaçlarınızı karşılayın, ödemelerinizi uygun taksitlerle yapın. Eğitim, sağlık, beyaz eşya, mobilya, cep telefonu ve tüm acil nakit ihtiyaçlarınız yararlanabileceğiniz N kolay kredi, kredi başvurularının olumlu değerlendirilme şansı diğer bankalara göre daha yüksek olan, kredi notu düşük olan ya da çalışmayan tüketicilerin de alabileceği bir kredi seçeneği sunuyor. Şubeye gitmeden başvuru olanağı ile paranızı anında alabilirsiniz.

Kredi notu düşük olan tüketiciler için kredi almak çoğu zaman oldukça zor olabiliyor. Geçmişte yaptığınız gecikmeler nedeniyle kredi notunuz düştüyse ve kredi siciliniz temiz değilse, büyük bankalardan yapacağınız kredi başvuruları olumsuz değerlendirilebilir. Bu durumda daha kolay kredi alabileceğiniz N Kolay Kredi ihtiyaç kredisi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Masraf ödemeden, şubeye gitmeden 3 adımda başvurunuzu yapabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat başvurunuzu yapabilir, onaylanan krediniz hafta sonu dahil anında hesabınıza yatırılır. Düşük kredi notunu dert etmeyin. N Kolay Kredi ile ihtiyaç kredisi almak artık çok daha kolay.

– İhtiyacın olan parayı gir!

– Sözleşmeleri onayla!

– Paran 5 dakikada hesabında!

Aktifbank müşterisi, Passolig banka kartı sahibi, Passolig ön ödemeli kart sahibiyseniz ya da yeni müşteriyseniz başvurularınızı N Kolay Kredi resmi internet adresinden dahil olduğunuz profili tıklayarak size uygun menüden yapabilirsiniz. Bir Aktif Bank ürünü olan Nkolaykredi’den yapacağınız başvurular için internetten başvuru formunu doldurun, sözleşmeleri onaylayın. Daha sonra kurye 7 ile 10 iş günü içinde sizi ziyaret eder ve ardından paranız anında hesabınıza yatırılır.

N Kolay Kredi Onaylanan Kredi Nasıl Alınır?

Krediniz onaylandı mı? O halde Aktifbank resmi internet sitesinden internet şubenize giriş yaparak diğer bankadaki hesabınıza havale yapabilir, size verilen NKolay kartınız ile tüm ATM’lerden paranızı çekebilir, yapacağınız alışverişlerde size verilen Nkolay kartı kullanabilir ya da paranızı Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan NKolay kartınızı ne bugün ne de yarın hiç bir ek ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

N Kolay Kredi Kredi Hesaplama

  • 12 ay vadeli 2000 TL kredi almak isterseniz; aylık %2,09 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti 10 TL olan bu kredi türünde aylık 195 TL ödersiniz.
  • 24 ay vadeli 2000 TL kredi almak isterseniz; aylık %2,09 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti 10 TL olan bu kredi türünde aylık 111,92 TL ödersiniz.
  • 36 ay vadeli 2000 TL kredi almak isterseniz; aylık %2,09 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti 10 TL olan bu kredi türünde aylık 85,01 TL ödersiniz.
  • 48 ay vadeli 2000 TL kredi almak isterseniz; aylık %2,09 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti 10 TL olan bu kredi türünde aylık 72 TL ödersiniz.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Bankalara yaptığınız kredi başvurunuz reddedildiyse dert etmeyin. Kredi risk raporunuzda bir olumsuzluk yoksa, 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız, siz de N Kolay Kredi ile kredi ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, Aktif Bank’ın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 7 Aralık 2016 - 5:43:25

Benzer Konular

Yukarı Çık