Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Maximiles Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Maximiles Kredi Kartı

İş Bankası müşterilerine sunduğu ve kolaylık sağlayacak bir kredi kartı daha tasarlamıştır. Bu kredi kartı ile iş yeri alışverişleri, ticari araç – gereç alımı, araç satın alımları vb. durumlar için hazırlanmış özel avantajlı paketleri mevcuttur. Maximiles kartını, isteğe ve kullanım alanına göre belirlemek kişilerin kendi elindedir. Harcama yapılacak yer ile ilgili paketlerin seçilmesi, limit aşımını durdurarak bonus puanlar toplanmasında etkili olacaktır.

Alışveriş sonrası toplanan puanlar ile başka ihtiyaç alanlarında ki harcamalar için kullanılabilir. Özellikle Mercedes arabalar için Maximiles kartı ihtiyaç kredisi olarak kullanılabilir. Mercedes araba alımı için anlaşmalı özel paketler kredi kartı avantajlarında mevcuttur.

Ticari araç – gereç alımında, iş yeri malzemeleri ve yerleşimi için gerekli olan nakit harcaması için gerekli ekstreleri Maximiles kredi kartı ile karşılamak mümkündür. Genel olarak ticari araçlar ve ticari eşyalar için hazırlanmış olan avantaj paketleri tercih edilmektedir. Yüklü miktardaki harcamalarda limit aşımı yaşandığı durumlarda limit arttırma fırsatını müşterilerine sağlamıştır.

Maximiles Kartı Başvurusu 

İhtiyaç kredisi dâhilinde, herhangi bir iş yeri, kurum ve kuruluşlar, yeni iş yeri açmak isteyenler, otomobil ve araç satın almak isteyenler vb. durumlar için paketler halinde hazırlanmış kredi kartıdır. Maximiles kredi kartına başvuru yapmak için gerekli koşulların sağlanması gerekir. Örneğin; belli bir yaşı geçmek, kara listeye girmemiş olmak, herhangi bir araca ya da iş yerine sahip olmak, talep edilecek kartın ticari işler ya da kullanılacak araç alım satımı için gerçekleştirileceğini belgeleyen özellikler aranır.

Örneğin; Mecedes arabalara özel avantaj paketleri Maximiles kartında mevcuttur. Limitin belirlenmesi ve kullanılması müşteri tarafından talep edilir. Uygun görüldüğü durumlarda başvuru gerçekleşir. Başvurular; İş Bankası Şubesi’ nden, internet bankacılığından, bireysel bankacılıktan, mobil bankacılıktan ve müşteri hizmetlerinden kişisel bilgiler dahilinde başvuru talebi yapılabilir. Kredi kartına sahip olabilecek koşullar sağlandığında kartın kullanımı aktif hale gelecektir.

Maximiles Başvuru Sonucu Nereden ve Nasıl Öğrenilir?

Kart için başvuru yapılan yerlerden kontrol etmek mümkündür. Normal kredi kartları gibi aynı şekilde sonuç öğrenilebilir. Şubeden talep edildi ise şubeye gidilerek sonuç öğrenilir. Bireysel bankacılık ve mobil bankacılık üzerinden başvuru yapılıysa müşteri numarası ve şifresi ile sisteme giriş yaparak öğrenilebilir. Müşteri hizmetlerinden talep başvurusu yapıldıysa İş Bankası müşteri hizmetlerini aramak yeterli olacaktır.

Maximiles kredi kartı başvuru ve sonucu öğrenme işlemlerini daha hızlı ve kolay şekilde her yerde ve istenilen zamanda öğrenmek için mobil bankacılık işlemlerine kayıt olunabilir. SMS gönderimi ile yapılan ve talep edilen işlem hakkında olumlu ya da olumsuz sonuçların geri bildirimleri yapılabilmektedir. Aynı zamanda mobil bankacılık ile Maximiles kredi kartına başvuru yapılabilir. Aynı zamanda ekstereleri olan diğer kredi kartları hakkında bilgi almakta mümkündür.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 16 Ekim 2016 - 4:18:02

Benzer Konular

Yukarı Çık