Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kuveyt Türk Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Günümüzde kredi kartı olmadan yaşamak neredeyse imkansız hale gelmiştir. Yeme-içme, giyim, kozmetik, gıda, akaryakıt ve akla gelebilecek daha pek çok harcamada hemen kredi kartlarımızı çıkarırız. Kimi zaman cüzdanda  nakit para aramak zor geliyor diye yaparız bunu, kimi zaman da acil bir şey olur fakat üstümüzde nakit olmaz. Fakat böyle böyle kredi kartı ekstreleri de her ay kabarır. Eğer kredi kartı borçlarınız çığ gibi oluyor ve ödemekte zorlanıyorsanız Kuveyt Türk size kredi kartı borçlarınızı taksitlendirerek ödeme imkanı sunuyor.

Kuveyttürk Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Hemen en yakınınızdaki Kuveyt Türk şubesine başvurabilir ve kredi kartı borcunuzu size en uygun şekilde taksitlendirebilirsiniz. Böylece ödeyemeyeceğiniz bir borcun altına girmenin önüne geçmiş olursunuz. Müşteri temsilcileri tüm taksitlendirme yöntemlerinde size yardımcı olacaktır.

Eğer kredi kartınız borçları ödenmediği için kullanıma kapatılmış, icralık duruma gelmiş ya da avukat takibine girmişse taksitlendirme yönteminden yararlanamazsınız. Borcunuzu vaktinde ödeyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, bu durumlar başınıza gelmeden önce taksitlendirme için başvurmanız gerekmektedir.

 

Kategori: Kuveyt Türk Bankası
Yazar: Tarih: 20 Şubat 2016 - 9:08:35

Benzer Konular

Yukarı Çık