Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Notuna Göre Bedellik Askerlik Kredisi

Açıklanan bedellik askerlik yasası ile birlikte bildiğiniz üzerine bankalar bedelli kredisi vermek için yarışır durumdalar. Peki o kadar kampanya ve kredilerin arasından hangisi seçmeliyiz?

Bu konuda bence en mantıklı olanı kredi notuna göre bedelli askerlik kredisi veren bankalara bakmak lazım. Öncelikle bir banka için en mantıklısı budur. Kişilere kredi notuna göre kredi verip uygulayacağı faiz oranlarını ona göre belirleyeceksin. Sizin için araştırdık ve en uygun kredi notuna göre kredi veren banka HSBC çıktı işte detaylar:

Kredi Notuna göre Faiz veren banka HSBC. Bedelli askerlikten yararlanmak isteyen gençlerin kredi notu Kredi Kayıt Bürosundaki skoruna göre belirleniyor. Buna göre. bankalara ödemelerini düzenli yapan müşterilerine yüzde 1.09’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi tahsis ücretsiz olarak kredi kullandırdıklarını söyleyen HSBC Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Taylan Turan, söz konusu kredinin şartlarına ilişkin şu bilgiyi veriyor “Bu krediden yararlanmak isteyenlerin bedelli askerlikten yararlanacaklarını gösterir gerekli belgeleri temin etmeleri gerekiyor. Kredi Kayıt Bürosu (KKB) Risk Raporundaki kredi notu 1.650 üzerinde olan bir müşterimiz 36 ay vadede 18 bin TL kredi kullanması durumunda aylık yüzde 1.12 faiz oranlarıyla 634 TL taksit ödeyecek.

Diğer yazımız bedelli askerlik kredisi şartları‘ nı okudunuz mu?

Kategori: HSBC Bankası
Yazar: Tarih: 7 Aralık 2014 - 9:28:57

Benzer Konular

Yukarı Çık