Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Notu Öğrenme Akbank

Kredi ihtiyacınız için Akbank’a başvuru yaptığınızda Akbank dilerseniz şubeden, dilerseniz Akbank internet bankacılığı aracılığıyla bu ihtiyacınızı en hızlı şekilde sonuçlandırır.

Öncelikle Akbank referans notunuz olan kredi notunuzu incelemeye alarak işlemlere başlar.Bu notu vermek için geçmiş fatura ödemelerinize ve kredi kartı bilgilerinizi inceleyerek ödemelerinizi düzenli yapıp yapmadığınızı mercek altına alır ve bunun sonucunda 0 ile 1900 arası sayısal bir değer vererek kredi notunuzu belirler.

New! Akbank direk mobil uygulaması ile artık kredi notunuzu cep telefonunuz aracılığı ile Akbank direkt mobil uygulamasını indirerek öğrenebilirsiniz.Apple store üzerinden veya google play üzerinden ip hone kullananlar uygulamayı indirebilirler. Android kullanıcıları içinde varolan uygulamayı android platformlarından ücretsiz olarak indirip Akbank kredi notu öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu notunuz,

0 ile 500 arası olursa kredi talebinize olumsuz cevap verilir.

500 ile 800 arası olursa kredi vermeye riskli kişi sayılacağınızdan ipotek ya da kefil göstererek kredi alabilirsiniz.

800 ile 1100 arası olursa az riskli gruba gireceğinizden genelde kredi talebiniz olumlu sonuçlanacaktır.

1100 ile 1400 arası olursa ödemelerini düzenli ödeyen iyi grup arasında olduğunuzdan krediniz olumlu sonuçlanır.

1400 ve üzeri olursa tüm bankalardan en düşük faiz oranıyla kredi başvurunuz en olumlu şekilde sonuçlanır.

Bu findeks kredi notu bilgilerinizi dilerseniz Akbank aracılığı ile basit bir uygulamayla öğrenebilirsiniz. İlk olarak Akbank KKB Risk Raporu hizmetiyle kredi notunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Ya da dilerseniz Akbank Mobil hizmetini cep telefonunuza indirerek buradan da kredi notu bilgilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kategori: Akbank, Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 21 Haziran 2015 - 11:35:53

Benzer Konular

Yukarı Çık