Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Kredi Notu Düşüklere Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı almak kredi almaktan daha kolay olsa da, kredi notu çok düşük olan vatandaşların kredi kartı başvurusu olumsuz değerlendirilebiliyor. Her ihtiyaca yönelik farklı kredi kartı seçenekleri sunan bankalar, kredi notu düşük olan ve kredi kartı almak isteyen tüketiciye; bloke teminatlı gibi seçenekler ile kredi kartı verebiliyor. Taksitli alışveriş yapmak, cüzdanında nakit dışında başka bir ödeme aracı daha taşımak isteyen vatandaşlar için; harcadıkça kazandıran, hemen her alışverişte taksit olanağı sunan kredi kartları, günümüzde olmazsa olmaz bir finansal ödeme aracı. Daha önceki kredi borçları ya da düzensiz ödenmiş kredi kartı borçları nedeniyle kredi notunuz düştüyse ve yeniden kart almak istiyorsanız, siz de bloke teminatlı kredi kartı gibi yöntemler ile kart alabilirsiniz. Peki, hangi bankalar kredi notu düşüklere kredi kartı veriyor?

ING Bank 

ING’de her ihtiyaca uygun, harcadıkça kazandıran kredi kartı seçenekleri var. Kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alan ING, düzenli bir geliri olan ve kara listede olmayan tüketicilere hızlı ve kolay bir şekilde kart veriyor. ING Bonus Kredi kartı almak isteyenler; kartınız 5 dakikada hazır. Size en yakın banka şubesine nüfus cüzdanınız ile giderek başvurunuzu yapabilirsiniz.

TEB 

Bonus özellikli kredi kartları ile TEB, harcadıkça kazandırıyor. Kredi notu düşük olanlara da kredi kartı veren TEB’den bloke teminatlı olarak kart alabilirsiniz. Başvurularınızı şubelerden nüfus kağıdınız ile ya da bankanın internet adresinde yer alan kredi kartı başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 

Card Finans kart sahibi olmak isteyenler için QNB Finansbank’ta hızlı ve kolay başvuru seçenekleri var. Kredi notu düşük olana kredi kartı veren bankadan kart almak istiyorsanız; başvurularınızı şubelerden ya da bankanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Odeabank

Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan Odeabank, kredi kartı almak isteyen tüketiciye de hızlı ve kolay seçenekler sunuyor.

Ziraat Bankası 

Bloke teminatlı kredi kartı seçeneği ile kredi notu düşük olana kredi kartı veren bir diğer banka da Ziraat Bankası. Hesabınıza para yatırmanız ile birlikte hesabın bloke altına alınması üzerine, kredi notunuz düşük olsa bile kredi kartı alabilirsiniz.

Kuveyt Türk 

İndirim ve taksit olanakları ile farklı ihtiyaçlara yönelik kredi kartı seçenekleri sunan Kuveyt Türk, bloke teminatlı kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor. Böylece kredi notu düşük olan vatandaşlar da Kuveyt Türk’ten kredi kartı alabiliyor. Başvurularınızı banka şubelerine nüfuz cüzdanınız ile giderek yapabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kartları, Kredi Notu
Yazar: Tarih: 10 Ocak 2017 - 7:58:12

Benzer Konular

Yukarı Çık