Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Bankadan ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi almak için kredi notunun oldukça büyük önemi vardır. Eğer kredi notunuz düşük ise müşterisi olduğunuz ya da olmadığınız hiçbir banka size kredi vermez. Ana konumuz kredi notu düşük olanlara kredi verilir geçmeden önce kredi notuna dair birkaç önemli maddeyi tarafınıza aktaralım. Kredi notu bizim banka finans kişiliğimizi göstermektedir. Eğer geçmiş dönem kredi, kredi kartı hatta elektrik, su, doğalgaz gibi faturaları düzenli ödeyip ödemem doğrultusunda belirlenir. Ödemeleriniz düzenli ise kredi notunuzda yüksek olacaktır.

Kredi notunuzu anında TC kimlik numarası ile öğrenebilirsiniz. Findeks.com gibi finansal veri tabanları bu hizmeti vermek için kurulmuştur. Şimdi konumuza dönebiliriz. Uzun uzadıya bahsettiğimiz bu kredi notunuz düşük olsa bile kredi vereceğini ve kredi çıkaracağını söyleyen firmalar vardır.

TC No ile Kredi Notu Öğrenme

 

Nasıl olur bu dediğinizi duyar gibiyiz. Bizde şaşırdık ilk duyduğumuzda. Öncelikle kredi çıkaracaklar ise olumsuz olan bu durumu kredi talebinizi etkilemeyecek şekilde çalışmaları ile düzenliyorlar ve sonrasında tekrar kredi başvurusu yapmanızı talep ediyorlar. Bu sefer krediniz onaylanıyor. Denemeden inanmak zor gibi gelse de bu sistemle onca kişi kredi alarak ihtiyaçlarını karşıladı.Eğer krediniz onaylanmaz ise size senetle kredi de sunabilirler. Senetle kredi de banka kredisi gibi faiz ve vade imkânı sunulmaktadır.

kredi kullanma yaş sınırı

Bankalardan tek farklı belki de arada ki senet uygulamasıdır. Senet yapılmasında ki amaçta karşı tarafın size para verdiği kâğıt üzerinde belgelemesidir. Senetle kredi de ülkemizde yaygın olarak kredi çeşitlerindendir. Sizde talep ederseniz faydalanabilirsiniz. Senet ile kredi verenler sizden hizmet bedeli için para talep etmezler. Kredinizin onaylanmasını sağlayanlarda krediniz onaylandıktan sonra yüzdelik komisyon talep ederler.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olanlara kredi çıkaran ya da senetle kredi verenlere ulaşabileceğiniz en ideal ve hızlı yol internettir. İnternette bu hizmeti verdiklerini duyuran onlarca site var. Siteye girdikten sonra iletişim kısmından kişilere ulaşabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilir ve kredi alıp almayacağınıza bu doğrultu da karar verebilirsiniz. Biz sözü uzatmayalım sizi krediye giden yolda bırakalım.

Kategori: Genel, Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 17 Aralık 2015 - 5:44:31

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. gökhan dedi ki:

  Kredi notum düşük olduğu için bankalardan kredi çekemiyorum. Eğer bu konuda bana dönüş yaparsanız sevinirim.

 2. Dilek dedi ki:

  Kamuda memurum kredi notum düşük banka borcumu kapatmak için 30 bin TL ye ihtiyacım var iletişime geçersiniz sevinirim.

 3. Murat dedi ki:

  Kredi notum 700 olduğu için bankalar kredi vermiyor. Mail üzerinden bana ulaşabilir misiniz? Sizinle görüşmek istiyorum

 4. hatice dedi ki:

  Acil 55.000 TL nakit ihtiyacım var. Bankadan kredi çekemiyorum kredi notum çok düşük
  ve zaten almış olduğum kredileri ödemek istiyorum Ayrıca kredi kartı borçlarım var. Düşük faizle kendileri kredi kullanıp senetlere faiz ekleyerek geri ödeme sağlayan firma yada kişilerden yardım istiyorum. Mail adresimden şartlarınızı öğrenebilir miyim?. Teşekkürler

 5. oktay Bağlar dedi ki:

  Kredi notum çok düşük ama bütün borçlarımı ödedim. Notumun yükselmesini bekleyemiyorum bana acil lazım. Bana acil senetle 10 bin TL kredi verebilecek varsa lütfen ulaşın bana.

 6. Kemal taşçı dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum esnafım. Senetle kredi almak istiyorum. İletişime geçerseniz sevinirim.

 7. yılmaz kartı dedi ki:

  Acil 30.000 tl ye ihtiyacım var e-mailden ulaşırsanız bahtiyar olurum saygılar.

 8. yeliz dedi ki:

  Acil 5.000 tl ye ihtiyacım var kredi çıkartamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarı Çık