Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Kredi Notu Düşük Olana Kredi

Kredi notunuz düşük olduğunda, bankalardan kredi almak neredeyse imkansız oluyor. Kredi başvurunuz sırasında ilk bakılan kriterlerden biri olan kredi notu, sizin finansal alışkanlıklarınıza göre düşüş ya da yükseliş gösterir. Kredi ödemelerinizi geç yaptıysanız, kullanmakta olduğunuz kredi kartınızı düzensiz ödüyorsanız kredi notunuz da otomatik olarak düşüş gösterir. Peki, kredi notu düşük olanlar ne yapacak? Acil nakit ihtiyacınız olduğunda ya da banka kredisi kullanarak taşıt ya da konut sahibi olmak istediğinizde bankalardan kredi almak mümkün mü? Garanti, Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi gibi büyük bankalar, kredi puanı Türkiye ortalamasının altında olan tüketicilere kredi verirken iki kez düşünüyor. Peki, kredi notu düşük olana kredi veren bankalar hangileri?

Fibabanka

Kredi notu düşük olana kredi veren Fibabanka, notu yüksek olan tüketicilere daha düşük faiz uygularken, puanı riskli grupta olan tüketicilere ise daha yüksek faiz oranları uyguluyor. Kredi başvurularınızdan kredi notunuzun düşük olması nedeniyle olumsuz yanıt mı alıyorsunuz? Acil nakit ihtiyacınız mı var? O halde Fibabanka’dan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. “Kefilinizi getirin, kredinizi götürün” kampanyası ile kredi alabileceğiniz bankada 5000 TL’Ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için aylık %1,89 faiz oranı uygulanmaktadır. Komisyon ücreti ise 230 TL olur. 5001 TL ile 10 bin TL arası nakit ihtiyaçlarınız için ise banka 24 aya kadar aylık %1,99 faiz oranı uygular. Komisyon ücreti ise 270 TL olur. Kredi almaya uygun olan bir kefil bulursanız, siz de Fibabanka’dan kredi alabilirsiniz.

N Kolay Kredi

Aktif Bank’ın kredi notu düşük olan tüketiciler için sunduğu bir kredi hizmeti olan N Kolay Kredi, kredi sicili bozuk olup da acil nakit ihtiyacı olan tüketicilere kredi veriyor. Düşük Kredi puanını dert etmeden alabileceğiniz ihtiyaç kredisinde başvurunuzu internetten yapabilirsiniz. Geçmiş borçlarınızda yaptığınız gecikmeli ödemeler, borcunuzu birkaç dönem geç ödemeniz ya da kredi kartınızın ödemelerini düzensiz yapmanız nedeniyle bankalar size kredi vermiyorsa ve başvurularınız olumsuz değerlendiriliyorsa, siz de N Kolay Kredi ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Acil 2000 TL’ye mi ihtiyacınız var? O halde bankanın aylık %1,79 faiz oranından yararlanabilirsiniz. 12 ay vade seçeneğinde aylık 190 TL, 24 ay vade seçeneğinde aylık 107 TL, 36 ay vade seçeneğinde 80 TL ve 48 ay vade seçeneğinde aylık 67 TL taksit ödersiniz. Detaylı bilgi için 0850 724 30 50 no’lu müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kullanma, Kredi Notu
Yazar: Tarih: 21 Ocak 2017 - 3:25:18

Benzer Konular

Yukarı Çık