Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Notu Aramayan Bankalar

Kredi başvurularınızın olumsuz değerlendirilmesindeki en büyük sebep, geçmiş finansal alışkanlıklarınıza bağlı olarak düşüş gösteren kredi notudur. Bankaların hemen hepsi kredi verirken yüksek kredi notu aradığından, puanı Türkiye ortalamasının altında, özellikle de orta riskli ve çok riskli grupta olan tüketiciler için tüketici kredisi olmak daha da zorlaşır. Peki, kredi puanına bakmayan bankalar var mı? Kredi notu düşük olan tüketiciler de kredi alabilir mi? Bazı bankalar, kredi puanı düşük olan tüketicilere de kredi verebiliyor. Örneğin ING Bank’ta kredi puanı yüksek olan müşterilere daha düşük faiz oranı ve puanı düşük müşterilere daha yüksek faiz oranı uygulanıyor. ING Bank’tan kredi alabilmeniz için düzenli bir geliriniz ve kredi sicilinizde herhangi bir olumsuzluk olmaması gerekiyor. Peki, kredi sicilinde olumsuzluklar olan tüketici ne yapacak? Nakit ihtiyacı olduğunda nasıl kredi alacak? Genel olarak bankalar kredi verirken kredi siciline dikkat etse de, kredi notu aramayan bankalar da var.

Kredi Notu Düşük Olana Kredi

İhtiyaçlarınıza hızlı ve kolay çözüm sunan Aktif Yatırım Bankası, cazip ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile kredi notu düşük olana kredi veriyor. 25 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için N Kolay Kredi çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Başvurunuzu internetten yapın; düzenli bir geliriniz yoksa ya da kredi sicilinizde olumsuzluklar olsa bile N Kolay Kredi ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Banka, başvuru yapan tüketicilere kredi verme hakkını saklı tutmaktadır. Şubeye gitmeden, masraf ödemeden başvuru yapabilirsiniz. Paranız anında hesabınıza yatırılır. Peki, nasıl başvuru yapılır? Bunun için yapmanız gereken; Aktif Bank internet adresine giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan bireysel menüsüne tıklayın. Ardından N Kolay Kredi ve İnternetten Anında Kredi adımlarını takip edin. Açılan sayfada “hemen başvur” bağlantısını tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Fibabanka’dan İhtiyaç Kredisi

Kredi başvurularınızda sürekli olumsuz cevap mı alıyorsunuz? Daha önce geciken kredi ödemeleriniz nedeniyle acil ihtiyaçlarınız olduğunda kredi alamıyor musunuz? Düşük kredi notuna kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka ile 10 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için 24 aya kadar vade seçeneği ile kredi alabilirsiniz. Gelir belgesi şartı olmadan başvurabileceğiniz ve aylık %1,69’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabileceğiniz bu kredi kampanyasından 100 TL ile 270 TL arasında komisyon ile yararlanabilirsiniz. 3000 TL’ye ihtiyacınız varsa; Fibabanka’dan 12 ay vade ile geri ödemek isterseniz aylık %1,69 faiz uygulanmaktadır.

Kategori: Kredi Notu
Yazar: Tarih: 6 Şubat 2017 - 11:23:55

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Kadir dedi ki:

    05418493993 vodafone faturalı hat kullanıyorum 5000 tl para istiyorum

Yukarı Çık