Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Olmadan Taksitli Cep Telefonu

Kredi kartsız taksitle cep telefonu : Bilindiği gibi artık beyaz eşya ve cep telefonu alışverişlerinde bankaların kredi kartları çok önemli bir yere sahip oluyor. Eğer yüksek limitli bir kredi kartınız varsa istediğiniz her yerden cep telefonlarınızı alabilirsiniz. Bunun yanı sıra cep telefonu alacak olan ancak kredi kartı kullanmayan kişiler de taksitli bir şekilde cep telefonlarını alabilmektedir. Bunun için de senetle taksit yapan alışveriş noktalarının tercih edilmesi gerekebilir. Bu şekilde alışveriş yapmak istemeyen kişiler de gsm operatörlerinin faturalara ek olarak uyguladıkları cep telefonları kampanyalarını kullanması da tercih edilebilir bir yöntemdir. Bankalardan kredi kartı olmayan ve taksitli bir şekilde cep telefonu almak isteyen kişiler için Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell özel kampanyalar düzenlemektedir.

Bu kampanyalarda eğer bir faturalı hattınız var ise ve bu zamana kadar başka bir cihaz aldığınız zaman puanınızda herhangi bir düşme yoksa dilediğiniz cep telefonunu alma hakkınız bulunmaktadır. Bunun için kullandığınız hattın olduğu firmaya gitmeniz ve daha sonra işlemlerinizi yapmak için sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Ancak tabii bu telefonlar taksitli bir şekilde alındığı için genel vade farkının konulduğu bilinmelidir. Yani normalden daha fazla bir ücret ödeyerek telefonlarınıza sahip olabilirsiniz. Ama bu telefonların vadelerinin iki seneye kadar çıkabilmesi ve faturala ek olarak toptan ödenmesi nedeniyle çok cazip olduğu söylenebilir. Son dönemlerde telefon kampanyalarına da büyük ilgi gösterilmektedir.

Bunun yanı sıra Evkur gibi taksitli ve senetli alışveriş noktalarında geniş vade seçenekleri ile telefonlara taksit yapılabilmektedir. İsteyen kişiler buralarda yer alan bilgisayar, tablet veya cep telefonlarını anında alabilir. Bu kurumlar kredi kartı kullanmayan kişiler için çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü kredi kartı kullanmadan telefon alamayan kişiler Ev Kur’a gelerek senetli bir şekilde istedikleri telefonları alabilmekedir.

Bir diğer kampanya da Bimeks’te yer almaktadır. Bi İmza kampanyası ile birlikte 750.TL- 6.000.TL aralığındaki alışverişlerinin tamamını kredi kartı veya nakit ödeme yerine, % 20 oranında peşinat ödeyerek Bi imza ile 18 ay kadar taksitlendirebime hakkı bulunmaktadır. Böylece teknolojik alışverişlerinizi Bimeks üzerinden taksitli bir şekilde alabilir ve kullanabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 29 Temmuz 2016 - 11:18:55

Benzer Konular

Yukarı Çık