Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kartı Başvurum Onaylandı Mı?

Taksitli alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar için bankaların ürünleri arasında yer alan kredi kartları, günümüzde oldukça büyük bir kullanım oranına sahip. Üstelik kredi kartı başvurusu için artık bankaların şubelerine kadar yorulmanıza da gerek yok. Evden çıkmadan, bilgisayar başından ya da tek bir SMS ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesine giriş yaparak ya da bankanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak, sadece 1-2 dakika içinde kredi kartı başvurunuzu yapın. Başvurunuzu yaptınız mı? Peki, şimdi ne yapacaksınız? Eğer siz de “kredi kartı başvurum onaylandı mı?” diye merak ediyorsanız ve başvuru sonucunuzu öğrenmek istiyorsanız, internetten yapılan başvurular için hangi bankadan başvuru sonucu sorgulamasının nasıl yapıldığını bu yazımızda bulabilirsiniz…

İş Bankası 

Maximum kartın avantajlarından yararlanmak için İş Bankası kredi kartı için başvuru yaptıysanız, başvuru sonucunuzu yine bankanın internet adresinden öğrenebilirsiniz. Peki, nasıl? Bunun için ilk olarak bankanın internet adresine giriş yapın. Üst menüde yer alan Bireysel menüsünden Kartlar sayfasını seçin. Ardından kredi kartı başvuru takip sayfasına tıklayın. Bu sayfada başvuru sırasında bankanın size verdiği referans numarası ya da cep telefonu ve kimlik bilgilerinizi tuşlayarak kredi kartı başvuru sonucu sorgulama yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 

Bonus Kart avantajlarından yararlanmak için Garanti’den kredi kartı başvurusu mu yaptınız? İnternetten, mobil şubeden, telefon bankacılığı ya da SMS ile yaptığınız başvurunuzun sonucunu öğrenmek için Garanti şubelerine kadar yorulmanıza gerek yok. Bankanın kurumsal sitesine giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan bireysel/kartlar/ başvuru takibi adımlarını takip ederek başvuru sonucu öğrenme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi 

Kredi, kredi kartı ve Yapı Kredi ürünleri için yaptığınız başvuruları, bankanın akıllı takip sistemi sayesinde pratik ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Eğer Yapı Kredi müşterisiyseniz, internet şubenize giriş yaptıktan sonra kredi kartları menüsünden kredi kartı başvuru sonucu öğrenme sayfasına ulaşabilir ve sorgulamanızı yapabilirsiniz. SMS ile başvuru takibi yapmak için; hangi kart için başvuru yaptıysanız onu yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı yazarak 4407’e mesaj atabilirsiniz. Örnek; Play 12345678900

Akbank 

Başvurum Nerede? uygulamasını kullanarak, Akbank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işleminizi anında yapabilirsiniz. Free, Wings ve Axess kart başvurularınız için sonucu öğrenemediyseniz, bir tık ile sonucu takip edin. Bunun için Akbank resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra; hizmetler/sayfalar/basvurum nerede adımlarını takip etmeniz yeterli. Bu sayfada başvurum nerede? bağlantısına tıklayarak sonucunuzu öğrenin.

QNB Finansbank 

Geçtiğimiz aylarda Katar bankasının ortak olduğu Finansbank’ın adı QNB Finansbank oldu. İsmi değişen bankanın hizmetlerinde hiç bir değişiklik yok. Avantajlı hizmetler ve taksit seçenekleri ile QNB Finansbank kredi kartları için başvuru yaptıysanız; başvuru sonucunuzu bankanın internet adresinden hızlıca öğrenebilirsiniz. Anasayfada yer alan üst menüde “kartlar” menüsüne tıklayın. Ardından kart başvuru durumu bölümünde yer alan “başvurunu sorgula” bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada ad, soyad, cep telefonu ve kimlik numarası bilgilerinizi tuşlayarak kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 27 Aralık 2016 - 7:08:49

Benzer Konular

Yukarı Çık