Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Kampanyaları, En Ucuz En Uygun Kredi Veren Bankalar

Günümüz hayat şartlarında bir çok insanın herhangi bir işte çalışsa dahi borçları ve almak istediği şeyler vardır. Bu durumda bankalar devreye girer. Bankaların verdiği bir çok kredilerden ihtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi gibi imkanlar ile insanların ihtiyaçlarını karşılamasına yol göstermektedir. İnsanların, ihtiyaçlarını karşılamada ilk akla gelen yöntemlerdedir. Bankalar belirli vade tutarlarında, belirli faiz oranları ilave ederek ihtiyaç duyulan kredilerin kullanılmasına imkan tanımaktadır. Bankalar bir çok kredi kampanyaları da yapmaktadır. Örneğin; İş Bankası’nın yapmış olduğu kampanyalardan günde 30 TL’ ye 25 bin TL kredi kampanyası ile 1.25 faiz oranı ve 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu da günlük 30 TL’ den aylık 899 TL kredi taksiti ödemeniz demektir.

ING Bank’ın yapmış olduğu bir kampanyada ise 0.99 faiz oranıyla kredi kullanma ve kredinizi ödemeye 3 ay sonra başlama imkanı sunmaktadır. Yine 36 ay vade seçeneği sunmaktadır. Örneğin; 10 bin TL tutarında bir ihtiyaç kredisi çektiniz. 0.99 faiz oranı ve 36 ay vadeli olarak aylık 381 TL kredi taksiti ödersiniz.

İlgili: En Hesaplı İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Garanti Bankası’nın yapmış olduğu bir kampanyada ise, 1.19 faiz oranı ile 36 ay vade seçeneği ile yüksek miktarlarda kredi kullandırma imkanı vermektedir. Örneğin; 50 bin TL kredi çektiniz ve bu krediyi 1.19 faiz oranı ile 36 ayda aylık 1.786 TL kredi taksiti ödeyerek banka size yüksek miktarda kredi kullanma imkanı sunmaktadır. Bankanın size sunmuş olduğu maksimum miktar 500 bin TL’dir.

Bilgi: En Ucuz Konut Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası’nın yapmış olduğu bir kampanyada, günde 10 TL’ ye 9 bin TL kredi kullanma imkanı vermiştir. 1.23 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği ile günlük 10 TL olarak ve buna eklenen vadeli faiz oranı ile aylık kredi taksitiniz 324 TL olmaktadır. Bununla birlikte isterseniz daha düşük miktarda kredi çekecekseniz aylık 185 TL kredi taksitini 36 ay vade seçeneği ile ödeyerek 5 bin TL kredi kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Akbank ise ertelemeli kredi kampanyası yapmıştır. Şu an kullanacağınız krediyi 2017 de ödemeye başlayabilirsiniz. 1.19 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği ile minimum 25 bin TL olmak üzere bu miktar üstünde kredi kullanabilirsiniz. Ertelemeli kredi kampanyasına şubelerden, telefon şubesinden ve internet şubesinden başvuru yaparak kullanabilirsiniz. Halkbank’ın kredi kampanyalarından biri olan günde 12 TL ödeyerek 10 bin TL kredi kullanabilme imkanı sunmaktadır. Aylık 1.35 faiz oranı ve 36 vade seçeneği ile 10 bin TL kredinizi aylık 369 TL ödeyerek kullanabilirsiniz. Şubeler aracılığı ile yapmanız halinde kredi başvurusunda maksimum 50 bin TL kredi kullanma imkanına sahip olacaksınız.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 2 Ekim 2016 - 7:22:34

Benzer Konular

Yukarı Çık