Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Çıkmayanlara Kredi Çıkartılır

Bankalardan kredi çekemeyenlere kredi çıkartılır,kredi alamayanlara kredi çıkartılır.Kredi notundan dolayı bankalardan kredi alamayan kişilerin sayısı  son dönemlerde çok hızlı yükselmeye başladı. Bu durum aslında uzun vadede yapılamayan planların sonucu. Bankalar eskiden çok kolay bir şekilde kredi vermekteydi. Bu durum ise para sorunu yaşayan milyonları harekete geçirdi. Acil nakit sorunu yaşayan kişiler soluğu bankalarda aldı. Bir dönem bankaların batması ve kişilerin borç yükü altında ezilmesi, bilinçsiz bir şekilde verilen kredilerden kaynaklanıyor. Bu duruma bir çözüm olarak kredi kayıt bürosu Findeks ile işbirliği yaparak kredi notu sistemini uygulamaya soktu. Kredi notu ile birlikte artık bankalar ve tüketicileri daha bilinçli bir şekilde kredi almaya başladı. Bankalar artık eskisi gibi çok kolay bir şekilde kredi veremiyor. Tüketiciler de her zaman olduğu gibi kolaylıkla kredi alamıyor. Kredi notu sistemi bir kesim için çok iyiyken bazı insanları zor durumda bırakabildi.

Bankalardan Kredi Alamayanlara Kredi Çıkartılır

Bankalardan alınan kredilerin ve kredi kartlarının borçlarının zamanında ödenmesi durumunda kredi notunun çok yüksek olması mümkün. Bunun tam tersi durumda da kredi notu oldukça düşük seviyelere inebilir. Kredi notunun hesaplanmasında ise pek çok unsur etkili. Tek bir hareket, kredi notunu aşırı yükseltip düşürmeyeceği gibi, kredi notunun her zaman aynı kalmaması, bu sistemi çok güvenilir bir hale getirdi. Kredi notu sisteminde yer alan kişilerin bankalar ile yaptığı her işlem artı – eksi dengesinin kurulmasını sağlamaktadır.

kredi çıkartılıyor

kredi çıkartılıyor

Kredi Notu Düşüklere Kredi Çıkartılır

Bankalardan kredi notu nedeniyle kredi alamayan kişiler içinse her şey bitmiş değil. Bunun için Türkiye’de alternatif kredi alma yöntemleri uygulanmaya başladı. Bu sayede kredi notunun kırıcı etkisi ortadan kaldırılmaya çalışıldı. Bir bankadan kredi alamayan kişiler senetle veya komisyonla kredi alarak acil nakit sorunlarının üstesinden gelebilmektedir. Kredi çıkartamayan kişilere senetle veya komisyonla kredi de verilebilmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Çıkartılır

Senetle, komisyonla veya faturalı hattınız üzerinden bizlerle iletişime geçerek kredi alabilirsiniz. Bu işlem hem güvenilir hem de hızlıdır. Bankaların kredi notu başta olmak üzere uzun kredi evrakları ve kredi alma prosedürleri ile uğraşmadan aynı gün içerisinde kredinizi alabilir ve uygun faiz oranlarıyla birlikte işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredilerin ödenmesinde ise sizlerin bütçelerine göre bir düzenleme yapılmaktadır. Bu bütçe düzenlemesinde genel olarak aylık gelirinizin dikkate alınmaktadır. Kredi görüşmelerinde ilk olarak alacağınız kredinin miktarı, istediğiniz vadeler ve aylık olarak hanenize giren gelir hesaplanmaktadır.

Düşük Komisyonla Kredi Çıkartılır

Senetle kredi alarak sizler, isterseniz aldığınız borç parayı senet üzerinden vadeler ile ödeyebilirsiniz. Bu senetli kredilerin vadeleri tam olarak 12 aydan başlamaktadır. Buna ek olarak komisyonla da kredi alabilirsiniz. Komisyonla kredi işlemlerinde bir bankadan alamadığınız kredi sizler için çıkartılır. Bu kredi üzerinden anlaşma sağlanan miktar tutarında belirli bir komisyon alınır. Bu komisyonlarınızı da aracı kurumlara ödeyerek banka kredinizi doğrudan alabilirsiniz. Kredi borçlarınızı da her ay kendiniz bankaya yapabilirsiniz. Kredi almak isteyenler için bu şekilde alternatifler de bulunmaktadır. Kredisi çıkmayanlara bu şekilde kredi verilir. Bayram öncesinde ve sonrasında kredi almayı düşünenler için iyi bir alternatif olan bu krediler, her zaman güvenilir bir şekilde isterseniz de gizli olarak yapılmaktadır. Senetle veya komisyonla kredi alarak işlemlerinizi son derece rahat bir şekilde aksatmadan devam ettirebilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 12 Temmuz 2016 - 6:56:04

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. özgür dedi ki:

  merhaba fazla değil 2000 tl ( ikibin ) lazım ama biraz acil bankalardan çekemedim kısa sürede cevabınızı bekliyorum çalışıyorum zorluk çekmeden ödeyebilirim mutlaka görüşelim

 2. Özcan dedi ki:

  20000 krediye ihtiyacim var donus yaparsaniz

 3. polat deniz dedi ki:

  100000 lira lazım kendi işyerim var yardımcı olurmusunuz.

 4. naif dedi ki:

  bana senet karşılığı 25000 ihtiyaç kredisi lazım kamuda çalışıyorum maaşım 2300 tl cevap bekliyorum

 5. Av dedi ki:

  Bana 15000 tl para lazim komusyonlu avrupadan temeli dönüs yaptim calisiyorum sigortali acil ev giderleri icin lazim

 6. Doğan dedi ki:

  35000 TL ihtiyaç Kredisi için yardımcı olurmu sunuz? tskler

 7. Hasan akbulut dedi ki:

  Merhaba babada 20 bin lazim yardımcı olursunuz İzmirde oturuyom

 8. Doğan Bozkurt dedi ki:

  Ozel sektörde calisiyorum esim ve benim toplam gelirimiz 4000tl borclarimi kapatmk icin 10000tl lazim olumlu olumsuz yanit veren olursa memnun olurum

 9. Gökhan dedi ki:

  Kredi almak icin nasil irribata gecebiliriz?

 10. didem dedi ki:

  Merhaba takipte dosyam oldugu icn kredi cekemiyorum 4 ay vdeyle 4 bne ihtaycm var senette imzalarm cok acil

 11. muharrem dedi ki:

  Memur emeklisiyim. ayrıca aylık ücretle çalışmaktayım. bankalar ile sıkıntı yaşadığımdan dolayı kredi almakta zorlanmaktayım. acil 5000 tl ye ihtiyacım var.
  yardımcı olacak varsa mail atsın görüşelim. İstanbul fatih de ikamet etmekteyim. Mecidiyeköy de çalışmaktayım

 12. Beyza dedi ki:

  Acil 30 bin tl ihtiyacim var sigortaliyim yardimci olursaniz sevinirim

 13. Erkan dedi ki:

  İcralık durumdayım 80000 tl kredi çekmem lazım

 14. serkan dedi ki:

  3500 liraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 15. Yasar dedi ki:

  Merhaba çok acil 10000 liraya ihtiyacım var icralık olcam kredi notu düşük bankadan alamıyorum lütfen yardımcı olun

 16. Oguz dedi ki:

  Merhaba bana acil 30.000 tl kredi lazım bankalarda ödemelerim düzensiz olduğu için kredi çekemiyorum.6 yıllık şirkette çalışıyorum. Kamuya bağlı şirkette

 17. Ahmet dedi ki:

  Bursada oturuyorum vergi mükellefiyim kredi notum 1198 Annem bu perşembe ameliyat olacak bir miktarda piyasaya oluşan borcum var acilen 20000 tl ihtiyacım var senet karşılığı bu zor günümde yardımcı olursanız minnettar olurum

 18. zeynep dedi ki:

  Acil kredi lazım

 19. Ibrahim dedi ki:

  Kredi kullanmak istiyorum bankadan kredi çekmeme yardımcı olabilir misiniz?

 20. Özde dedi ki:

  Merhaba,
  Özel bir şirkette 3000 tl maaşla üç senedir çalışmaktayım banka ödemelerim düzensiz olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. 5000 tlye ihtiyacım var. Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
  Teşekkürler.

 21. Duygu dedi ki:

  Merhaba ben senetle kredi almak istiyorum 10.000 TL SGK sorunum var o yüzden bankadan alamiyorum

 22. viramşabu ertaşçı dedi ki:

  Acil 20.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan kredi alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Sadece senet imzalayabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 23. Sadik dedi ki:

  Acilen 30.000 TL ye ihtiyacım var. Memur kefil verebilirim. Sağlam kısa vadeli müşteri çeki temin edebilirim.

 24. Taner dedi ki:

  Merhaba komisyonla kredi kullanmak istiyorum. İzmirde devlet memuruyum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarı Çık