Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kredi Çıkartan Komisyoncular

Bankalardan kredi alamayan kişiler için alternatif kredi alma yöntemleri devam ediyor. Kredi notundan dolayı kredi alamayan kişilerin sayısı son dönemlerde büyük bir artık gösterdi. Bankalar her ne kadar çok fazla kredi ürünü bulundursa da bu kredileri vermede farklı kriterler uyguluyor. Bunlardan birisi de kredi notu. Kredi notu bir kişinin bankalar ile geçmiş dönemlerde yaptığı işlemleri ele alıyor. Bir sene içerisinde bankalardan alınan kredilerin toplam limitleri başta olmak üzere kredilerin kullanım durumu, alınan bu kredilerin borçlarının düzenli bir şekilde ödenip ödenmediği gibi durumlarda kredi notu ile ilgili olarak işlemler ve hesaplamalar yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra bu kredi notu içerisinde yer alan başka durumlar da söz konusudur. Kredi notu ve diğer krediler içerisinde genel olarak önemli bir yüzde de kredi kartı borçlarının da durumudur.

300.000 tl ye Kadar Komisyonla Kredi Verilir

Kredi kartına borcu çok olan kişiler borçlarının kapatılabilmesi için harekete geçmesi gerekmektedir. Çünkü kredi kartı borçları da kredi notunu etkilemektedir. Kredi kartlarının kullanımına da dikkat edilmelidir. Çünkü kredi kartı borçları her zaman kredi notu üzerinde etkili olmaktadır. Bankalardan kredi alamamanın bir diğer nedeni de maaşlarda yer alan haciz işlemleri veya diğer maaş engelleridir. Bu da bankaların bu kişilere güvenmesini engeller. Dolayısıyla maaşında engel olarak kişilerin kara liste durumundan dolayı kredi alması çok mümkün olmayabilir. Kredi alamayan kişiler için de her şey bitmiş değil.

KOMİSYONLA KREDİ VERİLİR

Bu kişiler genel olarak işlemlerinde komisyon veya senetle kredi alma durumu da söz konusu olmaktadır. Senetle veya komisyonla kredi alarak acil para durumlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Kredi çıkartacak olan kişilerin bu sayede acil nakit sorunlarını çözmesi mümkün olmaktadır. Bankalardan kredi alamayan kişiler bu sayede acil nakit durumlarını anında giderebilir. Senetle veya komisyona kredi alabilmek için kredi çıkartan komisyoncular ile iletişime geçmek gerekmektedir.

KOMİSYONLA KREDİ ÇIKARTILIR

Bu kişiler seçerken çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü bazı kişiler kredi çıkartan komisyoncu olarak kendilerini tanıtarak aslında dolandırıcı olabilmektedir. Böyle insanlardan kesinlikle uzak durulmalı ve sitemiz üzerinden güvenli olduğu tespit edilmiş kişiler ile iletişme geçilmelidir.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 21 Temmuz 2016 - 7:18:02

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. tayfun dedi ki:

  Komisyon ile kredimi çektim, sinan bey 5536781774

 2. is@ dedi ki:

  Cok acil birikmis borclarim yuzunden cildirmak uzereyim.tek yere odeme yapmak istiyorum.acilen 5000 veya 10000 lira lazim esim ve ben calisiyoruz odeme sikinti olmaz.yardimci olun lutfen

 3. MUHARREM dedi ki:

  Memur emeklisiyim. Maaşımı PTT den almaktayım. Ancak kredi alma limitim dolduğu için kredi alamıyorum. Şu anda da bir otelin gece ön büro işinde çalışmaktayım. Aylık gelirim 2000 tl olup sigortalı değilim. 3000-4000 tl civarında acil nakde ihtiyacım var. Yardımcı olmanız dileğiyle sizden cevap bekliyorum.

 4. Emek dedi ki:

  İzmirde ikamet ediyorum emekliyim 6 ay sonra tamamını ödemek üzere 40.00 TL ye acil ihtiyacım var lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum ve yardımcı olursanız gerçekten bir iyilik yapmış olacaksınız teşekkür ederim geri dönüş sağlarsanız tüm detayları tarafınıza bildirebilirim teşekkürler

 5. çagri dedi ki:

  Komisyonla kredi istiyorum aylık maaşım net 5000 tl

Yukarı Çık