Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Kredi Çekerek Cep Telefonu Alınır Mı?

Bankalardan kredi alarak cep telefonu alınabilir. Çünkü bazı bankalar ihtiyaçlara göre mini ihtiyaç kredileri verebilir. Garanti Bankası, Halkbank, TEB, HSBC, Odeabank banka gibi bankalar ki bunun yanı son dönemlerde uyguladığı kampanyalar ile Akbank’ı da ekleyebilir ihtiyaç durumunda kullanılabilecek miktarda 5.000 TL kredi verebilmektedir. Bu krediyi alarak diğer ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Ayrıca bazı bankalardan 2 bin liralık kredi kartı da satın alabilir ve bu kredi kartının limitlerini kullanabilirsiniz.

Cep telefonları

Cep telefonu kredileri

Kredi Çekerek Cep Telefonu Alma

Cep telefonunun miktarı burada çok önemlidir. Bankalardan alınacak olan kredilerden önce mutlaka cep telefonunun özelliği ve fiyatı bilinmelidir. Genel olarak bankalardan kredi alarak sadece cep telefonu almak için kullanmak yaygın bir durum değildir. Daha doğrusu sadece telefon için bankalardan kredi almayı göze alan kişiler çok nadir olarak görülür. Kredi yerine bankaların kredi kartları veya avans kredileri bunun için kullanılabilir.

Öğrenciler, özel eğitim kredileri ile ihtiyaç duydukları telefonları alabilir. 3 bin TL’lik telefonlar için de 5 bin TL kredi çekilebilir. Ancak bunun sonuçları ve krediye ödenecek faiz oranları dikkatle incelenmelidir.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 18 Nisan 2016 - 8:00:12

Benzer Konular

Yukarı Çık