Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

KOSGEB Büyükbaş Hayvancılık Hibe Kredisi

KOSGEB ile birlikte tarım alanında çalışmak isteyen kişiler, işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmek için hibe kredisi alabilir. Bu hibe kredileri aynı zamanda Ziraat Bankası tarafından da verilmektedir.

KOSGEB üzerinden verilen büyükbaş hayvancılık hibe kredileri ile birlikte işletmelerinizi yeniden kurabilir veya büyütebilirsiniz. Büyükbaş hayvancılık hibe kredisi ile birlikte her zaman en avantajlı kredilerden yararlanabilirsiniz.

Bu kredilerin en önemli özelliği 75 bin TL’ye kadar alınabilmesi ve geri ödemesinin olmamasıdır. Tarım ve hayvancılık alanında işletme kurmak isteyen kişiler bu krediler ile hayallerini gerçekleştirebilir. Hayvancılık kredilerini alarak hayvanların yem, barınma, sağlık gibi ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

KOSGEB Kredileri

Diğer yandan bütün büyükbaş hayvancılık işlemlerinde yer alan unsurları bu krediler ile tamamlayabilirsiniz. Hayvancılık kredisinden yararlanabilmek için ilk olarak bir başvuru formu ile neden bu krediyi almak istediğinizi belirten bir proje hazırlamanız gerekmektedir.

Büyükbaş hayvancılık hibe kredisi işlemleri sayesinde her zaman önemli projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Genelde süt ürünleri üretiminde kullanmak ve büyük şirketlere süt ürünleri sağlamak için bu krediler kullanılmaktadır.

Kategori: KOSGEB
Yazar: Tarih: 18 Ocak 2016 - 10:27:48

Benzer Konular

Yukarı Çık