Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kolay Kredi Veren Bankalar

Bankaların hepsi olmasa da online bankacılıklar ile birlikte hızlı, kolay, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi veren bankaların sayısında oldukça büyük artık görülmektedir. Bu bağlamda kredi veren bankalar kefilsiz olarak müşterilerinin kredi ihtiyacını karşılamaktadır. Bankalar arası rekabetin artması ile birlikte kolay kredi veren bankaların sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Anında kredi çekmek isteyene müşteriler ise internet bankacılıkları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde kredi çekebiliyor.

Enpara.com Hızlı Kredi Veriyor

Enpara.com kolay kredi veren bankalar 2017 listesinde ilk sırada yerini almaktadır. 48 ay vade imkanı ile 30 bin TL kredi imkanı sunan Enpara.com, herhangi bir evrak ya da kefil talep etmeden müşterilerine kredi vermektedir.

Aktif Bank N Kolay Kredi İmkanı İle Karşınızda

Online bankacılık kanalı ile kolay kredi veren bankalardan birisi de Aktif Bank olmaktadır. 48 ay vade ile 30 bin TL’ye kadar kredi veren Aktif Bank, kredi miktarının binde 5 oranında sigorta masrafı olmadan kredi seçenekleri sunmaktadır.

CEPTETEB Online Kredi Alma İmkanı

Dosya masrafı olmadan online bankacılık kanalı ile kolay kredi veren CEPTETEB, 48 ay vade imkanı ile müşterilerine dosya ve sigorta masrafı almadan kredi vermektedir. Ancak bu krediyi almayı düşünüyorsanız ve CEPTETEB ya da TEB bankası kayıtlı müşterisi değilseniz banka çalışanları ikametgah adresinize gelerek gerekli belgeleri getirip imzalarınızı alarak kredi işlemlerinizi sağlayacaktır.

Türkiye İş Bankası Anında Kredi Veriyor

İş Cep veya online sitesinden kolay kredi veren bankalardan birisi de Türkiye İş Bankası olmaktadır. En fazla 25 bin TL krediyi 48 ay vade ile veren Türkiye İş Bankası, kredi miktarının binde 5 oranında tahsis ücreti ve aynı zamanda sigorta masrafı da talep etmektedir. Ayrıca Türkiye İş Bankası kolay kredi kartı veren bankalar arasında da ilk sırada yerini almaktadır.

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 10 Ekim 2017 - 6:19:45

Benzer Konular

Yukarı Çık