Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Koç Finans Kredi İmkanları

KOÇFİNANS

Bankacılık sektörünün hızla geliştiği bir gerçek. Özellikle özel sektör bu konuda oldukça önemli bir atılım gerçekleştirdi. Tüketicinin global dünyada var olan ihtiyaçlarının karşılanabilmesi kuşkusuz tüm bankaların vizyonunun bir parçasıdır. Ancak bu demek değildir ki; bankaların hepsi de tüketiciye eşit bir biçimde ayrıcalık tanımaktadır. Finans sektörünün son yıllarda yükselen kurumlarından biri olan Koç Finans tüketici için oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hem yatırımcılar için hem de bireysel ya da kurumlar için düşük faizli kredi olanakları sunmaktadır. Bu da bankacılık ve finans sektöründe oldukça cezbedici bir nitelik.

Bir kurumun önemli bir vizyona sahip olduğunun tek belirtisi sunduğu ayrıcalıklar değildir. Bu açıdan Koç Finans sahip olduğu vizyonunun önemli niteliklerinden bir tanesi de toplumsal duyarlılığı. Cinsiyetleri ayrıştırmayı reddeden, kadınla erkeği birleştiren bir misyonu da büyük bir haykırışla dile getirip, bir ticari kurumun yalnızca ekonomik misyona sahip olmadığını, aynı zamanda tüm insanları herhangi bir ayrım yapmadan kucaklamayı başaran bir kuruluş olarak Koç Finans‘ ın oldukça başarılı olacağını düşünüyoruz. Biriz Eşitiz sloganı bu nedenle oldukça önemli.

Gelelim Koç Finans firmasının müşterilerine sunduğu ayrıcalıklara. Bankanın bireysel ve kurumsal kredi seçenekleri mevcut. Sadece konut kredisi sunmuyor müşterilerine. Taşıt kredisi, tarım kredisi, emeklilik kredisi gibi seçeneklerde mevcut.Aynı zamanda son dönemde oldukça moda olan ‘’Mortgage’’ sistemine de açık kapı bırakmış. Bu bağlamda Mortgage sistemiyle konut almak isteyenlere de kredi verebiliyor. Bankanın önemli sloganlarından bir tanesi de “En hızlı Taşıt Kredisi” sloganıyla Koç Finans Araç Kredisi. Firma kendisine, yüzyılımızın vazgeçilmezi ulaşım aracı olan otomobili, müşterilerine en uygun oto kredisi vererek kazandırma anlamında oldukça önemli bir misyon yüklemiş. Bu bağlamda taşıt kredisi almak isteyenlerin Koç Finans’ı tercih ettiği takdirde oldukça büyük kolaylıklarla krediyi çekeceklerini belirtmeliyiz.

Banka sadece bu kredilere yer vermiyor tabii ki. Eğitim gibi global dünyanın en önemli sektörlerinden birisini de unutmamış Koç Finans. Bu anlamda eğitimi için kredi isteyenlere de bir hayli kolaylık sağlanarak kredi verilmekte. Bu da bankanın oldukça geniş olan vizyonunun bir göstergesi. Yine sigorta için başvurmak isteyenlere de güzel bir haberimiz var. Koç finans’ ta herhangi bir menkulünüzü rahatlıkla ve ekonomik bir şekilde sigortalayabileceğinizi belirtmeliyiz. Bu anlamda hiç çekinmeden, Koç Finans yetkilileriyle bu isteğinizi belirterek görüşmenizi öneriyoruz. Yine bayi açmak isteyen ama bir türlü uygun sermayeyi bulamayanlara Koç Finans önemli bir kolaylık sağlayarak “bayi kredisi” adı altında ticari krediyi de müşterilerine sunuyor.

Banka ayrıca oldukça esnek faiz ve vade seçeneklerine de sahip. Herhangi bir krediden yararlanmak isteyenlere 36-48 aya kadar vade seçenekleri sunuyor. Kredi geri ödemelerinde de bankanın müşteriyi sıkmayan bir yapısı var. Özellikle internet şubesini kullanmanız halinde oldukça rahat edeceğinizi sizlere söylemeliyiz. Bu bakımdan eğer bankanın müşterisi olmayı istiyorsanız internet şubesine de üye olmayı unutmayınız. Özellikle de emeklilere daha da bir kolaylık sağlanmakta. Eğer emekliyseniz ve maaşınızı koçfinans’ a taşırsanız ödeme konusunda oldukça rahat edeceğinizi sizlere söylemeliyiz.

Tüm bu özellikleri barındırmasıyla Koç Finans herkesin ihtiyaçlarına  cevap verecek bir sistemi olduğunu görmekteyiz.

Koç Finans’ a ulaşmak için, Koç Finans İletişim Bilgileri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-posta: info@kocfinans.com.tr

Telefon: 
Müşteri Hizmetleri: 0216 556 03 03
Satıcı Destek Hattı: 0216 556 03 00

 

Kategori: Koç Finans
Yazar: Tarih: 9 Eylül 2016 - 9:52:38

Benzer Konular

Yukarı Çık