Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Koç Finans Kredi Detayları ve Şartları

Koç Finans, özellikle Koç grubuna ait iş yerlerinden yapacağınız alış verişlerde alacağınız ürüne finansman sağlayan Koç grubunun finans kuruluşudur. Koç Finans’tan alacağınız krediyi sadece koç grubuna ait iş yerlerinden değil Koç Finans başvuru noktalarından da başvurarak alabilirsiniz. Koçfinans tüketiciye bir çok kredi çözümü sunmaktadır. Koç Finans’tan yapacağınız kredi başvurusu bir kaç dakika içerisinde onaylanmakta, böylece bankalarda vakit harcamayarak kolayca kredi çekme imkanına sahip olabilmektesiniz.

Koçfinans kredi seçenekleri

  • Taşıt kredisi (sıfır, ikinci el, ağır vasıta ve traktör)
  • Mortage
  • Kredidakik
  • Motosiklet kredisi
  • Mutfak kredisi
  • Eğitim kredisi
  • Mobilya kredisi

olarak sayılabilir.

koç finans

Sıfır kilometre taşıt kredisinden Türkiye’de satılan hemen hemen bütün marka araçlarda anlaşmalı satış noktalarından 3-48 ay vade seçenekleri ile Koç Finans taşıt kredisi kullanmanız mümkündür. İkinci el araç kredilerini kullanabilmek için ise ikinci el aracınızı herhangi bir Koç Finans Yetkili Satıcısından almanız gerekmektedir. Bu ikinci el araçların ilanları www.carbook.com.tr ve www.fordikinciel.com internet sitelerinde yayınlanmakta olup buradan beğendiğiniz herhangi bir ikinci el araca yine bu site üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ağır vasıtalarda ise sadece Ford Cargo ürünlerinde finansman sağlanmaktadır. Traktör alımı için de New Holland ve Case IH traktör bayilerinden yapacağınız alımlarda kredi sağlanmaktadır.

Kredidakik ise Koç Finansın sunduğu ve sadece Arçelik ve Beko mağazalarında satılan tüm ürünler için geçerli olan bir finansal sistemdir. Kredakik’in en önemli özelliği kredi kartı limitinizi doldurmadan ve daha uzun vade seçenekleri ile tüm beyaz eşya ve elektronik alımlarında kullanabilmenizdir. Kredidakik ile en az 500,00 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredinin herhangi bir üst limiti ise bulunmamaktadır. Bunun altındaki tutarlarda kredi kullandırılmamaktadır. 500,00-1.500,00 TL arasındaki kredilerde 18 ay, 1.500,00 TL üzerindeki kredilerde ise 24 ay vade seçenekleri sunulmaktadır. Kredidakik‘ e başvurmanız için sadece bir kimlik fotokopisi ve son 3 ay içerisindeki herhangi bir fatura yeterli olmaktadır.

Koçfinans’tan konut kredisi kullanarak kiradan da kurtulabilirsiniz. Koçfinans mortage kullanmak için Koç Finans’ın 0(216) 556 03 03 numaralı tüketi hattından ya da buradaki internet adresinden başvurmanız gerekmektedir. Koç Finans mortage 120 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Koç Finans mortage’i sadece konut alımlarında değil refinansman (kredi yeniden yapılandırma), konut teminatlı kredi, konut teminatlı kredi refinansman ve konut projelerinde de kullanmanız mümkündür.

Koçfinans motosiklet kredileri Honda, Yamaha ve Ferco Motosiklet bayilerinden, koç finans mutfak kredileri Lineadecor bayilerinden, koç finans eğitim kredileri Koç Üniversitesi, VKV Koç Özel İlköğretim Okulu ve Lisesi, Wall Street English ve Bilge Adam’dan ve koç finans mobilya kredileri ise Koleksiyon bayilerinden kullanılmaktadır. Motosiklet, mutfak, eğitim ve mobilya kredileri en az 2.000,00 TL kullandırılmakta olup üst limiti bulunmamaktadır. Vade seçenekleri ise motosiklet, mutfak ve mobilya kredilerinde en fazla 36 ay, eğitim kredisinde ise en fazla 12 ay olabilmektedir.

Bilgi: Koç Finans Kredi İmkanları

Koçfinans’tan kullanacağınız kredilerde genellikle kefil istenmemekle birlikte gerektiği durumlarda kefil talep edilebilmektedir. Çekilen kredilerin geri ödemesi ise anlaşmalı ödeme noktalarından ya da anlaşmalı bankalardan yapılabilmektedir.

Kategori: Koç Finans
Yazar: Tarih: 17 Eylül 2016 - 4:53:55

Benzer Konular

Yukarı Çık