Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Koç Finans Araç Kredisi

Koç Finans, “Koç Finans Araç Kredisi” ile sıfır kilometre araçlara, ikinci el araçlara, ağır vasıtalara ve traktörlere farklı koşullarda krediler vermektedir. İşte değişik kategorilerdeki Koç Finans araç kredileri ve koşulları; Sıfır kilometre araç kredisi: Sıfır kilometre araç aldığınız yetkili satıcıda doldurduğunuz “Online Başvuru Formu”nun Koç Finans’a iletilmesinden yaklaşık 30 Dakika sonra, sonuç yetkili satıcıya iletilir. Sonuç olumlu ise yetkili satıcı ile Koç Finans Kredi sözleşmesi imzalanır.

Koç Finans Kredi Detayları ve Şartları

Koç Finans Araç Kredisi Şartları

3-48 ay arasında kredi kullanılabilir. Taşıt ve taşıt teminatlı kredilerde 50.000 TL.’ye kadar %30, 50.000 TL.’den sonra ise %50 minimum peşinat mecburiyeti bulunmaktadır. Tüzel kişi veya gerçek kişi vergi levhalı olup, oda sicil kaydı olanlara kullandırılan kredilerde peşinat mecburiyeti yoktur. Ayrıca, Koç Finans araç kredisi ile tüm markalardaki araçları satın alabilirsiniz.

 

Koç Finans Ödeme Seçenekleri

Artan ödemeli

Kredi ödemelerinin, belirlenen oranlarda arttırıldığı ödeme şeklidir.

Ödemesiz süreli

Kredi ödemelerinin, belirli bir zaman ertelendiği ödeme şeklidir.

Eşit ödemeli

Kredi ödemelerinin, eşit taksitlerle ödendiği ödeme şeklidir.

Ara ödemeli

Kredi ödemelerinin, ara ödemeler yapılarak diğer ödemelerin daha düşük ödendiği ödeme şeklidir.

Balon ödemeli (Yalnızca anlaşmalı markalara)

Vade bitiminde araç fiyatının belirlenen bir oranının toptan ödenmesiyle aylık ödemelerin düşürüldüğü ödeme şeklidir.

İlgili: Koç Finans Kredi İmkanları

Koç Finans İkinci el araç kredisi

Herhangi bir banka şubesine gitmeden, anlaşmalı bayiler ve oto galerilerden alınacak 2. el araçlara verilmektedir. Koç Finans 2. el araç kredisine www.carbook.com.tr ve www.fordikinciel.com adreslerinden istediğiniz aracı seçip aynı zamanda da başvurabilirsiniz.

 

Koşullar

Araç 5 yaşından büyük olmamalıdır. 36 ay vadeye ve kasko bedelinin %70’ine kadar kredi kullanılabilir. Kredi skoruna göre faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. İkinci el araç kredilerinde de eşit ödemeli, ödemesiz süreli, ara ödemeli artan ödemeli seçenekleriyle kredi kullanılabilir.

 

Koç Finans Ağır vasıta kredisi

Ford Cargo araçlarına verilen kredidir. Yetkili satıcılar aracılığı ile kolayca başvurabilirsiniz. Başvuru yetkili satıcı tarafından takip edilir. Üstelik kredi, tek araç için geçerli olduğu gibi, filo alımlarında da geçerlidir. En önemlisi ise, bu alımlar ticari kredi limitinizi etkilemez.

Koşullar

Üst limit sınırlaması bulunmamaktadır. Fatura değerinin %100’üne kadar kredi kullanabilirsiniz. 60 aya kadar uzanan vadelerde kullanabilirsiniz. En az 10.000 TL. kredi kullandırılmaktadır. Diğer kredilerde olduğu gibi, ağır vasıta kredileri de eşit ödemeli, ödemesiz süreli, ara ödemeli ve artan ödemeli olarak kullanılabilir.

 

Koç Finans Traktör kredisi

New Holland ve Case IH markalı traktörlere kullandırılan kredidir. Belirtilen traktör markalarının bayilerine uğrayarak başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Başvurunuz bayi tarafından takip edilir. Koç Finans traktör kredisi ile traktörünüzü almanız, tarımsal işletme kredi limitlerinizi de etkilemez.

Koşullar

Traktör kredisi, 60 aya kadar uzanan vadelerde ödenebilmektedir. Hasatta uygun bir şekilde, dilerseniz yılda bir, dilerseniz 3 veya 6 ayda bir ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz ödemelerinizi 4 ay erteleyebilirsiniz. Bu da, ilk ödemenize kredi çekiminden 16 ay sonra başlayabileceğiniz anlamına gelmektedir. Üst limit sınırlaması yoktur. Arazi alt sınırı aranmaz. En az 10.000 TL. Kredi kullandırılmaktadır. Hayat sigortası taksitlere dâhil edilir. Kasko zorunluluğu vardır.

Kategori: Koç Finans
Yazar: Tarih: 30 Ekim 2016 - 2:34:52

Benzer Konular

Yukarı Çık