Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kentsel Dönüşüm Kredisi Veren Bankalar 2017

Eski binaları yenilemek için bankaların verdiği kentsel dönüşüm kredisi, riskli yapılarını yeniden inşa etmek isteyen tüketiciye veriliyor. Afet riski altındaki yapıların kentsel dönüşüm ile yenilenmesi gerekiyor. Binanız yenilenecek ya da hak sahibi bir malikseniz, siz de kentsel dönüşüm kredisi veren bankaların 2017 fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İşte o bankalar ve kredi seçenekleri…

İş Bankası 

Devlet desteği ile birlikte yıllık %5 faiz oranı ile kentsel dönüşüm kapsamına giren hak sahipleri için İş Bankası’nda bu kredi seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bankanın finansman desteği ile siz de evinizi yenileyin, artık afet, deprem korkunuz kalmasın.

Vakıfbank 

Afet riski altındaki yapıların dönüştürülmesini öngören “6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkındaki Kanun” kapsamındaki bu kredi türü, konutlarını yeniden inşa etmek isteyen ev sahipleri için sunulan bir kredi türüdür. Riskli alanda bulunan gayrimenkulunuz için siz de Vakıfbank’tan kentsel dönüşüm kredisi alabilirsiniz. Faiz destekli bu kredi türünde maksimum vade süresi 120 aydır. Aylık %1,05 faiz oranı ve devlet faiz desteği ile Vakıfbank’ta 3 aydan 10 yıla kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kentsel Dönüşüm Konut Yapım Kredisi ve Kentsel Dönüşüm Bitmiş Konut Kredisi olmak üzere ikiye ayrılan bu kredi türlerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Halkbank 

Eviniz deprem ve afet riski altındaysa, size özel avantajlarla güvenilir yapıların kredisi Halkbank kentsel dönüşüm kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Devlet faiz desteği ile alabileceğiniz bu kredi seçeneğinden maksimum 120 ay vadeli olarak tercih edebilirsiniz. 60 aya kadar %0,80 müşteri oranı ve %0,33 devlet desteği ve 120 aya kadar %0,82 müşteri oranı ve %0,33 devlet desteği ile Halkbank’ın afet riski altındaki konutlar için verdiği kentsel dönüşüm kredisi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Türkiye Finans

Kentsel Dönüşüm Mortgage Finansmanı kapsamında Türkiye Finans’tan alabileceğiniz kentsel dönüşüm kredisi; can güvenliğinizi tehdit eden binaların yıkılarak yerine daha güvenli, daha sağlam ve daha modern binalar inşa ederken size düşük faizle destek sağlar. Bir kişi, toplamda 500.000 TL’ye kadar bu kredi türünden yararlanabilir. Bir daire için bu rakam maksimum 100.000 TL’dir. Riskli yapının tespitinden sonra Türkiye Finans’tan kentsel dönüşüm kredisi alabilir, daha güvenli bir eve yaşamaya başlayabilirsiniz.

Denizbank 

Kentsel dönüşüm kredisi veren bankalar arasında yer alan Denizbank, 24 aya kadar ana para ödemesiz dönem, devlet katkısı ile %0,58’den başlayan faiz oranları ve daha birçok fırsat ile çözüm Deniz’de. 0-24 ay arası %0,58, 24-36 ay arası %0.64, 37-60 ay arası %0.67, 61-120 ay arası %0,86 aylık faiz oranı ile yararlanabilirsiniz. Bu kredi türünde alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 125.000 TL’dir.

Şekerbank 

Can güvenliğinizi tehdit eden riskli bir yapıda oturuyorsanız, kentsel dönüşüm kredisi veren bankalardan düşük faiz ve uygun ödeme seçenekleri ile kredi alabilir, daha yeni ve daha güvenli bir yapıda oturmaya başlayabilirsiniz. Yıllık %4.5 ile %5 arası faiz uygulanan bu kredi türünden 120 aya kadar vade seçeneği ile yararlanabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 12 Aralık 2016 - 2:26:09

Benzer Konular

Yukarı Çık