Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi imkanları hemen hemen her bankasının müşteri kazanabilmesi için üzerinde çalıştığı önemli alanların başında gelmektedir. Bir çok kişisinin kefilsiz evraksız kredi almak istemesi haliyle bir çok bankayı da bu konu üzerinde çalışmaya sevk etmiştir ve günümüzde hepsi olmasa da bir çok banka kefilsiz kredi vermektedir.

Denizbank Kefilsiz Kredi İmkanı Sunuyor

Denizbank, müşterilerine mesaj yolu ile kefilsiz kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor. Bu imkan doğrultusunda denizbank kefilsiz kredi almak istiyorsanız “Kredim” yazarak TC kimlik numaranız ile birlikte 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre içinde talebinize banka tarafından cevap verilecektir. Şayet bu talebiniz banka tarafından onaylanır ise internet bankacılığı vasıtası ile ya da kimliğiniz ile bir Denizbank şubesinden kredinizi çekebilirsiniz.

 

Garanti Bankası Gelir Belgesi İstemiyor

Kefilsiz kredi veren bir çok bankaya göre Garanti bankası farklı bir yöntem uygulayarak gelir belgesi olmadan müşterilerine kredi olanağı sağlıyor. Garanti Bankasından kredi çekmek istiyorsanız en yakın Garanti Bankası şubesine kimliğiniz ile giderek kısa sürede başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Akbank’tan Kefil Olmadan İhtiyaç Kredisi İmkanı

Müşterilerine kefilsiz ihtiyaç kredisi imkanı sunan Akbank’ta kredi almak için yapmanız gereken tek şey online Akbank kredi başvurusu yapmanızdır. İhtiyaç kredisi için kefil istemeyen Akbank bazı istisnai durumlarda müşterilerinden kefil talep edebilmektedir.

Devlet Bankaları Kefilsiz Kredi Vermiyor

Bir çok özel banka müşterilerine kefilsiz kredi imkanı sunarken Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank gibi devlet bankaları müşterilerine kredi verirken kefil ve gelir belgesi talep etmektedir. Bu nedenle de ziraat bankası gelir belgesiz kredi almak isteyen müşteriler hüsrana uğramaktadır. Dolayısıyla da kefilsiz kredi almak istiyorsanız özel bankalar aracılığı ile kredi işlemleriniz kefilsiz olarak aksi durumlar dışında olumlu sonuçlanacaktır.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 12 Ekim 2017 - 5:48:10

Benzer Konular

Yukarı Çık