Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Kadın Girişimcilere Kredi Veren Bankalar 2017

Kadının çalışma hayatındaki yeri oldukça önemli. Kendi işini kurmak, fikirlerini gerçeğe dönüştürmek, maddi güce sahip olmak isteyen kadınlara destek veren bankalar, kadın girişimcilere uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile kredi veriyor. Kadın esnafa destek, çalışan kadına destek, kadın girişimcilere özel kredi, kadın girişimcilere destek kredisi gibi isimler ile bankalar, kredi kampanyaları ile çalışma hayatında yer almak isteyen kadınlara destek veriyor. Peki, 2017 yılında hangi bankalar kadın girişimcilere kredi veriyor? Hangi ödeme seçenekleri sunuluyor? Kredi almak isteyen kadın girişimcilere uygulanan aylık faiz oranları neler?

Şeker Bank 

Kadın Esnafımıza Kredi sloganı ile girişimci kadınlara kredi desteği sağlayan Şeker Bank, 2017’de de uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Bankacılık hizmetleri ve bankacılık ürünlerinde kadınlara özel avantajlar ile kolaylık sağlayan ve kadın esnafın giderlerini azaltan bankada;

  • Kadın Esnafa Özel Destek Kredisi
  • Kadın Esnafa Özel Hesaplı Tarife
  • Kadın Esnafa Üreten Kart
  • Kadın Esnafa Üye İşyeri/Pos
  • Şekerbank Kadın Esnafa Destek Sigortası

gibi kadınlara özel avantajlar var. 60 aya kadar vade seçenekleri ve 3 ay ödeme erteleme seçenekleri ile düşük faiz oranları ile kredi sağlayan Şekerbank, işini büyütmek isteyen ve çalışma hayatına atılmak isteyen kadınlara desteğini veriyor. Detaylı bilgi için size en yakın Şekerbank şubesine uğrayabilirsiniz.

QNB Finansbank

Kadın Girişimci Destek Kredisi adı ile QNB Finansbank’ta girişimci kadınlara özel kredi seçenekleri var. Bankanın Kobi Kredileri arasında yer alan bu kredi seçeneği ile kadına tam destek QNB Finansbank’ta. Yeni bir iş kurmak ya da işini büyütmek isteyen kadınların önündeki en büyük engel olan sermaye sorununda kadınlara esnek ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları sunan banka, 36 aya varan vade seçenekleri ile kadınlara işletmelerini büyütme fırsatı sunuyor. İşkur, SGK, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası ve Avrupa Birliği iş birliğinde yürütülen Kadın Girişimci Destek programı, kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kadının yanında!

Vakıfbank

EBRD kaynaklı, kadın girişimcilere destek paketi Vakıfbank’ta. Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın 30.000.000 USD’lik fon temin ettiği bu program dahilinde girişimci kadınlar, esnek ödeme seçenekleri ve avantajlardan yararlanıyor. Uygun faiz oranlarının yanı sıra bu program dahilinde aldığınız kadın girişimcilere kredi için toplamda 84 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Kredi desteğinin yanı sıra, iş sahibi olmak isteyen ve işini geliştirmek isteyen kadınlara Vakıfbank’ta birçok bankacılık ürün ve hizmetinde de çeşitli avantajlar sunuluyor.

Denizbank

Kadın girişimcilere özel kredi Denizbank’ta. 80.000 TL’ye kadar kredi ihtiyacınız varsa ve siz de iş hayatında yerinizi almak istiyorsanız, en büyük sorun olan sermaye ihtiyacı için destek sağlayan Denizbank’a kadın girişimcilere kredi başvurunuzu hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Başvurunuzu sadece bir SMS ile yapmak isterseniz; GIRISIMCI yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı 3280’e mesaj atmanız yeterli. Başvuru sonucunuz yine SMS ile cep telefonunuza gönderilecektir. Başvurunuz onaylandıysa, kredi başvurusunda gerekli belgeler ile en yakın Denizbank şubesine giderek kadın girişimcilere kredi desteği kapsamında kredinizi alabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak ayrıca şu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2016 - 10:10:53

Benzer Konular

Yukarı Çık