Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İşletmeler İçin Mal Alım Kredileri

Girişimcilerin birçoğu işletmelerini kurabilmek, geliştirebilmek, gerektiğinde ihracat yapmak ve bunun gibi gelişmeyi sağlayacak işlemler için paraya ihtiyaç duyar. Bankalar da, işletmelerin işleyebilmesi ya da doğrudan satışa sunabilmesi için mal alım kredileri adı altında krediler sunmaktadırlar. Neredeyse her bankanın işletmelerin geliştirilmesi için çeşitli krediler sunduğu göze çarpmaktadır. Şimdi kısaca bunlara değinelim.

Vakıfbank: İşletme ihtiyaç kredisi adı altında kredi sağlayan Vakıfbank’ ın bu krediyle ilgili sunmuş olduğu en avantajlı yanı belirli dönemlerde ödeme yapılması belirli dönemlerde ise ödeme yapılmaması olarak dikkat çekmektedir. Bu krediden yararlamak isteyen vatandaşların doğrudan bankanın şubelerine başvurmaları gerekmektedir. İşletmenin niteliğine göre faiz oranları ve sağlanacak kredi tutarında da değişiklik olabilir. Bu kredi, işletmenin bütün ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla da kullanılabilmektedir.

Türkiye Finans: İşletme ve ham madde kredisi olarak bu kredi tipi de Türkiye Finans bankası tarafından sağlanıyor. KOBİ ve küçük işletmelerin birçoğu bu banka üzerinden kredi alabiliyor. 36 aya kadar taksit imkanı bulunuyor ve ayrıca 4-6 aya varan ödemesiz seçenekler de uygulanabiliyor. TL ya da döviz üzerinden de kredinizi alma imkanınız da ayrıca bulunuyor.

Garanti Bankası: İşletme ve mal alım kredisi veren bankalardan birisi de Garanti’ dir. Yatırım amaçlı yapılacaksa vade kısıtlamasının olmadığı bu kredi türünde kredinizi döviz ya da TL olarak alabilirsiniz. Diğer bankalar da olduğu gibi Garanti’ de de şartları bireysel olarak görüşmeniz gerekmektedir.

Denizbank: Taksitli ticari kredi seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı gidermek için bu kampanyaya da başvurmanız mümkündür. Denizbank’ ın faiz oranları hem bireysel de hem de ticari işlemlerde son derece daha düşük olarak karşımıza çıkmaktadır.

Siz de işletmeniz için kredi almak istiyorsanız bankalarla birebir görüşebilir ve en doğru krediye de bu sayede ulaşabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 25 Ağustos 2016 - 11:49:03

Benzer Konular

Yukarı Çık