Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankasından Esnafa Özel Bayram Kredisi

İş Bankasından Esnafa Özel Bayram Kredisi
Müşterilerine sunduğu kredi paketleri ile her zaman avantajlı mali destek sunan İş Bankası bayram kredisi paketleri ile bu özel dönemi müşterilerinin çok daha rahat geçirmelerine yardımcı olmaktadır. İş Bankası geleneksel bayram kredisi için bu sene bireysel müşterileri kadar kurumsal ve ticari müşterilerine de özel seçenekler sunmaktadır. İş Bankası esnaf kredisi için bu sene Kurban Bayramına özel bir paket hazırlarken 13 Ekim 2014 tarihine kadar kredi başvurularını kabul etmektedir.
İş Bankası esnaf kredisi başvurusu için 100 bin lira sınır belirlerken yüzde 0,95 gibi düşük bir rakamla ihtiyaç kredisi başvuru imkânı sunmaktadır. Yine kredi ödemelerini ötelemek isteyen müşterileri için “şimdi al Aralıkta ödemeye başla” seçeneği sunan İş Bankası bu sayede esnaf olan müşterilerinin bayram gibi bir bayram yaşamalarına yardımcı olmaktadır. Bayram öncesi personelinin ödemesini yapmak isteyen ancak bunun için yeterli nakit paraya sahip olmayan ya da borçlarını kapatarak bayramı daha huzurlu geçirmek isteyen müşterilerine 36 ay vade ile kredi kullanma fırsatı sunan İş Bankası’nın bu kampanyasından sadece Esnaf statüsünde çalışan müşterileri yararlanabilmektedir.
Finansman ihtiyacı duyan esnaflar için özel olarak hazırlanan Bayram Kredisi paketinde 12 ay için 0,95 faiz oranı, 24 ay – 36 ay vade aralığı için ise 1,04 faiz oranı uygulanmaktadır. Bankanın 12 ay vadeli kredi taleplerinde tahsil ettiği kredi kullandırım ücreti sadece 50 lira olurken şimdi al Aralıkta öde seçeneğinde ise kredi tahsis ücreti olarak 75 lira talep edilmektedir. Bankanın sunmuş olduğu bayram kredileri seçeneklerinden yararlanmak ve kredi başvurusunda bulunmak için İş Bankası şubelerini ziyaret etmeniz ya da resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 28 Eylül 2014 - 1:50:07

Benzer Konular

Yukarı Çık