Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İŞ BANKASI ÖDEME NOKTALARI

Kredi kartı ödemelerinizi, tüketici kredisi ödemelerinizi yorulmadan kolayca nasıl ödeyebileceğinizden bahsedelim.

Kredi kartı ödemeleriniz için hesap kesim tarihinden sonra kredi kartı extreniz adresine gelir ya da talimat verdiyseniz sms ile cep telefonunuza iletilir. Ya da internet bankacılığı ve ya mobil şube  kullanıyorsanız bu kanallardan ya da bankamatiklerden hesap özeti borcunuzu öğrenebilirsiniz.

Ne kadar ödeme yapacağınızı öğrendiniz peki nasıl ve nerelerden ödeme yapabilirsiniz? Hemen açıklayalım. İş bankası şubelerinden, bankamatiklerden ve ptt şubelerinden nakit olarak; bunun yanı sıra şubelerden bankamatiklerden, telefon şubesinden, internet şubesinden, işcep ve işwap  ile mobil ve internet ortamından hesaptan ödeme yapabilirsiniz.

Ben her ay ödeme yapmaya uğraşmak istemiyorum diyorsanız hesabınızın bulunduğu şubeden ve ya telefon şubesinden otomatik ödeme talimatı vererek borcunuzun sizin belirlediğiniz kısmının ister tamamının ister asgari tutarının, hesabınızdan otomatik olarak çekilmesini sağlayabilirsiniz.

Tüketici kredisi ödemelerinizi bankamatiklerden, şubelerden ve ya işcep aracılığı ile telefonla gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hesabınızda taksit tutarınız kadar bakiye varsa, otomatik olarak kredi borcunuz tahsil edilecektir.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 18 Şubat 2016 - 8:35:38

Benzer Konular

Yukarı Çık