Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

Son zamanların en önemli atılım yapılan sektörü kuşkusuz telekomünikasyon. Finans sektörü de bunu göz ardı etmişe benzemiyor. Daha fazla müşteriye sahip olabilmenin en birinci yolu da müşteri memnuniyeti. Bunu sağlamak günümüzde faaliyet gösteren bütün ticari kuruluşların hepsinin temel misyonu. Bu kuruluşlardan en önemlisi de Finans kuruluşları. Yani bankalar. Bankaların müşterilerle olan iyi diyaloğu gelişebilmeleri için şart. Bu anamda köklü bir geçmişe sahip olan İş Bankası bu misyonu başarıyla yerine getirmekte.

Samimi, çözüm üreten, her türlü isteği sabırla dinleyen bir destek hattı mevcut İş Bankası’nda. Bu anlamda oldukça önemli bir banka profili çizmekte. Bankanın müşterisi olmama durumunuz bankanın destek biriminden yardım almama gibi bir anlama gelmiyor. Zira müşteri değilseniz bile müşteri hizmetlerine bağlanarak bankanın müşterisi olabilmek için talep oluşturabilirsiniz. Bankayla iletişime geçmek isteyenler şu numarayı aramalılar:

İş Bankası İletişim

0850 724 0724

Bu numarayı arayanları zengin bir menü bekliyor. Telesekreterin işlem menüsünü okumasıyla birlikte sizler yapacağınız herhangi bir işlemi seçiyor ve de bu işleme ait tuşlamayı yapıp dilediğiniz işlemi birkaç dakikada gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer ki müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorsanız da yine gerekli tuşlamayı gerçekleştirip, müşteri temsilcisiyle görüşebiliyorsunuz. Yine kullanıcı ve kurumun güvenliği açısından bankanın müşteriyle yapacağı tüm görüşmeler kayıt altına alınmakta. Bu da bankanın gizlilik politikasına ne kadar önem verdiğinin de önemli bir göstergesi. İş Bankası müşteri hizmetleri gizliliği korumak adına birçok çalışma sürdürerek bu konuda daha da ilerlemeyi hedefliyor.

İş Bankası Tel destek hattıyla müşterilerine en büyük avantajlarından bir tanesi de işlemlerin hızlılığı. Gerçekten de destek hizmetiyle bağlantıya geçen müşteriler işlerini büyük bir çabuklukla yapmaktalar. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlandığınızda kredi kartı başvurusu da yapabilir, aynı zamanda bu başvurunun ne durumda olduğunu da öğrenebilirsiniz. Bu da siz değerli müşterilerin hiç yorulmadan birkaç parmak hareketiyle işlemlerinizi güvenle ve büyük bir kolaylık ve süratle gerçekleştirmeniz açısından oldukça önemli.

İş Bankasının bu anlamda kullanıcılara sunduğu bu sistem, pek çok kuruma örnek oluşturacak cinste. İş Bankası’nın bu özverisi ve planlılığı yakın zamanda kendisine büyük bir müşteri kitlesini de kazandıracak ve müşterilerin de her zaman memnun olmasını sağlayacaktır. Eğer hali hazırda bir işleminiz varsa; İş Bankası’nın müşteri hizmetlerinden yardım alabilir ve ne kadar haklı olduğumuzu görebilirsiniz. Umarız ki İş Bankası müşteri hizmetleri hakkında aradığınız bilgilere burada ulaşabilmişsinizdir.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 13 Eylül 2016 - 1:01:09

Benzer Konular

Yukarı Çık