Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş bankası Mobil İnternet Bankacılığı “İşCep” Hakkında

İşcep

İnternet bankacılığı son zamanlar oldukça popüler bir hal almıştır. Bunların nedenlerinden bir tanesi ise gelişen teknoloji ve internet sisteminin yaygın olarak kullanılması gelmektedir. Bu nedenle de birçok kişi interneti kullanarak birçok işini oturduğu yerden hiç bankaya gitmeden halletmektedir. Bu şekilde çok hızlı işlem yapma şansınız elde etmiş olmaktadır.

İnternet bankacılığını en iyi şekilde kullanan bankaların başında gelen İş Bankası, uzun yıllardır bu konu hakkında hizmet vermektedir. Oldukça güvenli bir sistem kullanmaktadır ve sizin belirlediğiniz aralıklar şifre değiştirmek zorunda bırakılmaktaydınız. Bu aralıkları 3 ayda 1 defa yada 6 ayda 1 defa olarak yararlanabilirsiniz. Herkes şifre değiştirmek zorundadır. Bunun nedeni ise güvenliğinizi sağlamak adına yapılmıştır. Zaman zaman yaptığı güncellemeler ile bize çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu yeniliklerin başında son zamanlarda yapılan güncelleme gelmektedir. Bu güncellemede güvenlik önlemleri arttırılmış ve kullanımı kolaylaştırılmıştır. Bunların yanında ise profil fotoğrafı ekleyebilme ve tek kullanımlık şifre koyabilme imkanınız bulunmaktadır.

Piyasada bulunan hiç bir bankanın mobil uygulaması bu kadar kullanışlı olmamaktadır. Bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran bir diğer özellik ise İşcep uygulamasına giriş yaparken sadece şifre istemektedir. Telefonunuza gelen şifreyi istemez. Bu da onu oldukça kullanışlı bir internet bankacılığı olmasını sağlamıştır. İnternet bankacılığını kullanan birçok banka bardır, fakat genel olarak eksiklikler ve yanlışlıklar bulunmaktadır. Sık sık yaptığı güncellemeler sayesinde bu yanlışlıkları en aza indirmiş olan İş bankası, birçok müşterisine çok kullanışlı olan bu sistemi sunmuştur. İş Bankası Türkiye’de en çok hesaba sahip olan bankadır. Bu da onu oldukça büyük bir banka yapmaktadır. Bu demek oluyor ki Türkiye genelinde günde neredeyse milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Bu da şubelerde çok fazla sıra beklemeniz anlamına gelmektedir. Geliştirdiği bu internet bankacılığı ile sizin şubelerde sıra bekleme sorununu ortadan kaldıracak olan bir sistemdir. Birçok kişi artık işlerini internetten halleder olmuştur.

İlgili: İşcep Mobil Şube İşlemleri-İşcep Yükle

İşcep son yıllarda yaptığı güncellemeler ile birçok işlemi yapmanıza olanak sağlamıştır. Fakat bu işlemleri yapmadan önce şubeye gidip bu işlemleriniz için onay vermeniz gerekir. Yani onay vermeden işcep içerisinde bulunan bazı özellikleri kullanma şansınız yoktur. Çünkü bu işlemler eft havale gibi işlemlerdir ve yanlış bir işlem yaparsanız diye mesuliyeti üzerinize almanız gerekir. Bu nedenle ilk önce sizin onayınızı alırlar.

Birçok işcep kullanıcısına çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyalar işcep sistemini ziyaret sıklığınıza göre vermektedir. Belli bir süre içerisinde her gün işcep sistemine giren kişiler arasında çekiliş yapılarak onlara farklı ödüller verilmektedir. Birçok bankanın internet sistemine göre oldukça avantajlıdır ve kullanımı oldukça kolaydır. Bu nedenle hiç bir zorluk çekmeden kullanabileceğiniz bu sistemi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Öncelikle şubeye gidip onay verip, ardından kendinize bir şifre belirlemeniz gerekir. Bu şekilde çok güvenli bir sistem olacaktır.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 24 Eylül 2016 - 3:08:50

Benzer Konular

Yukarı Çık