Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Maxipuan Hesabıma Yüklenmedi

İş Bankası Maxipuan hesabıma yüklenmedi ne yapabilirim? Bu tarz bir sorunuz varsa izleyeceğiniz bir kaç yöntem var. Bu yöntemlerden bahsetmeden önce, maxipuanların yüklenmemesi ile ilgili nedenleri kısaca açıklayalım. Öncelikle, bu tamamen sistemsel bir arıza olabilir. Alış veriş yaptığınız iş yeri ile alakalı olabileceği gibi, bankanın kendi sisteminde de sorun olabilir.

Böyle bir sıkıntı varsa ilerleyen dönem içerisinde puanlarının yüklenecektir. Diğer bir sıkıntı ise, siz puan almak için gerekli alış verişi yapıp, puan beklerken, işlemi alan kişi İş Bankası ya da İş Bankası’nın anlaşmalı olduğu pos cihazları dışında bir pos cihazından çekim yapmış olabilir. Bu durumda puan kazanamazsınız.

Maxipuan

Maxipuan

 

Bir kampanyaya dahilseniz bu kampanya bitmiş olabilir. Puan kampanyasından yararlanmak için gerekli olan koşulları sağlayan bir müşteri olamayabilirsiniz. Bu durumlarda Maxipuanlarınız kartınıza yatırılmayabilir.

İş Bankası Maxipuan hesabıma yüklenmedi düye düşündüğünüzde, kampanya koşullarını sağlıyorsanız, doğru pos cihazından çekim yapıldıysa, tek kalan sıkıntı bankanın sisteminde yaşanan gecikmeler olabilir. Bu durumda ve aslında diğer diğer sıkıntıla için de bankanın telefon bankacılığını arayabilirsiniz. Sorunun neyden kaynaklandığını, nasıl ve ne zaman düzeleceğini bireysel müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.

Kategori: İş Bankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 8 Eylül 2015 - 10:28:35

Benzer Konular

Yukarı Çık