Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Maximiles Borç ve Limit Sorgulama

Türkiye üzerinde bankacılık hizmetlerinde yer alan İş Bankası güçlü sermayesi ile müşterileri taleplerine göre yeni bir kart çıkarmıştır. Bu kart yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde, iş yeri alışverişlerinde kullanılmaktadır. Özellikle iş yeri sahipleri için avantajlı kullanım ve limiti ile kolaylık sağlamaktadır. Maximiles kredi kartı ile harcanan limit ve alışveriş sonrası kazanılan puanlar ile birikim sağlanabilir. Borç ve limit sorgulamalarını mobil bankacılık, internet bankacılığı, şubeler ve müşteri hizmetleri üzerinden öğrenmek mümkündür. Limit sorgumla ve borç sorgulama işlemleri için gerekli olan bildirimleri müşteri hizmetleri ya da mobil bankacılık üzerinden ayarlamak mümkündür.

Maximiles Başvuru Nasıl Yapılır?

Maximiles kartı için başvurular şube üzerinden yapıldığı gibi mobil bankacılık üzerinden de yapılmaktadır. Mobil bankacılıkta SMS bildirimi ile gerekli mesaj atıldığında gelecek olan linke gerçek kimlik bilgileri girildiğinde başvuru talebi gönderilir. Talep sonucu olumlu dönüş olduğunda şube üzerinden limit belirlemesi ve kullanım amacı ayarlanmaktadır.

Bu kartı genel olarak iş yeri sahipleri, herhangi bir malzeme ve alet alımında kullanacak olanlar faydalanmaktadır. Ticari malzemeler, iş yeri malzemeleri, araç ve gereçler için yapılan harcamalarda kullanılacak limitler yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinde kullanılabilir. Yapılan limit tutarı kadar biriken puanlar ile istenilen yere seyahat yapmak mümkündür. Seyahat yapmak istemeyenler için, farklı ihtiyaçlara göre kullanımı düzenlenebilir. İş yeri çalışanlarına ve ticari araç gereç alımı yapacak müşterilerine sunulan bu hizmet ile limit aşımı durumlarında İş Bankası tarafından avans ödemeler gerçekleştirilir.

Maximiles Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Kart talebi gerçekleştikten sonra 1 hafta içerisinde ya da acil duruma göre başvuru yapılmış kart için gerekli koşullar sağlandığında kart kullanım işlemleri başlatılabilir. Kart limitinin belirlenmesi müşteri talebine göre değişmektedir. İhtiyaç dâhilinde kullanılacak kartlar için limit aşımı bilgilendirilmesi mobil bankacılıkla gerçekleşir. Limit sorgulamaları yapıldığı gibi limit arttırma işlemleri için şubeler, mobil bankacılık, internet bankacılığı, müşteri hizmetleri üzerinden sağlanır.

Maximiles borç ve limit sorgulama işlemleri bireysel bankacılık üzerinden de gerçekleştirilir. Müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapılır. Giriş yapıldıktan sonra menüden kart limiti, kart ödemeleri, kart borçlarını sorgulama işlemleri yapılabilir. Maximiles sorgulamaları da normal kredi kartlardaki sorgulamalar gibi gerçekleştirilir. Maximiles kartlarındaki limitler ihtiyaca göre limit artırımı ve kullanıma göre avantaj paketleri değiştirilebilir.

Başvuru işlemlerini gerçekleştirmek ve onay işlemlerinin sağlanması için gerekli koşullardan biri iş yeri sahibi olmak ya da ticari araç ve gereç alımı için talepte bulunmaktır. Bu işlemler için talep edilen kredi kartları için geri dönüş yapılması daha hızlı bir hal alır.

İlgili: Maximiles Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Başvurular internet üzerinden yapılabildiği gibi İş Bankası müşteri hizmetleri aranarak da kredi kartı talebi oluşturulabilir. Verilen bilgiler dâhilinde koşullar sağlandığında limit belirleme ve paket seçimleri yapılabilir. Talep sonucunda kart verilen adrese ya da İş Bankası şubesine gönderilecektir.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 31 Ekim 2016 - 12:07:54

Benzer Konular

Yukarı Çık