Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Maxi Puan Kullanılan Yerler- Marketler-Mağazalar

İş Bankası Maximum kredi kartı sizler için yurt içinde ve yurt dışında binlerce noktada alışveriş yapma ve puan kazandırma imkanı sunmaktadır. İş Bankası Maximum kredi kartları ile birlikte bu sayede hem daha kazançlı çıkabilir hem de işlemlerinizde kalitenin adreslerinden yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum kredi kartı sizlere yaptığınız her alışverişte puan kazandırmaktadır. Bu puanları isterseniz anında harcayabilir veya biriktirdikten sonra puanlarınızı kullanabilirsiniz. İş Bankası Maximum kredi kartları ile birlikte özellikle bayram dönemlerinde ve diğer zamanlarda birazdan ismini vereceğimiz noktalardan alışveriş yaptığınızda daha kazançlı çıkabilirsiniz.

İş Bankası Maximum kredi kartınızı şu noktalarda yapacağınız market alışverişlerinde kullanabilirsiniz. Migros, Carrefour, Şok, A 101, Çağdaş Market gibi noktalarda yapacağınız her alışverişte para ve puan kazanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra  Koçtaş, Lc Waikiki, Tekzen, Boyner, Bimeks, Mediamarkt, noktalarından yapacağınız teknolojik ürün alışverişlerinde puan kazanabilir ve bu puanlarınızı anında harcayabilirsiniz. Kredi kartlarının kullanıldığı noktalar arasında yer alan diğer mağazalar ise şu şekilde;

Hızlıal, Hepsiburada, Kangurum, Markofoni, Sanalmarket mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde de Total, Petrol Ofisi, BP ve OPET noktalarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde İş Bankası Maximum kredi kartı ile birlikte puan ve para kazanabilirsiniz.

Ramazan Bayramı için bu noktalarda sizlere özel imkanlar sunan İş Bankası, her 100 TL’lik alışverişlerinizde sizlere 10 TL’lik puan kampanyasını da yakında resmi olarak duyuracak. Bu kampanya sayesinde Ramazan’da mutfak alışverişlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabilir ve avantajlarınızı kullanabilirsiniz.

Ramazan Bayramı kampanyalarının yanı sıra bütün sene özel ürünler ile birlikte kredi kartlarının özelliği olan puan avantajlarını sizlere sunan İş Bankası, Maximum kredi kartına başvuru yapmak da çok kolay. Bu kredi kartına sahip olmak isteyen kişilerin İş Bankası şubelerine gelerek bu kartı hemen alması mümkün olabiliyor. Bunun yanında İş Bankası internet bankacılığı ile birlikte daha kolay ve rahat bir şekilde kredi kartlarınızı alabilirsiniz.

İş Bankası Maximum kredi kartlarının limitlerinin belirlenmesinde sizlerin istekleri göz önünde bulunuyor. Böylece bütçelerinizi zorlamadan kolay bir şekilde kredi kartına sahip olabilir ve harcamalarınızı da buna göre yapabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 5 Temmuz 2016 - 2:33:17

Benzer Konular

Yukarı Çık