Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İş Bankası Dolar Hesabı Açma

İş Bankası dolar hesabı açmak için, tek yapmanız gereken, size en yakın banka şubesine giderek başvuru yapmak. İş Bankası döviz hesabı için, ister vadeli isterseniz de vadesiz hesap açabilirsiniz. Vadeli hesap in belirlenen minimum süre 30 gün.

Vadeli hesabınızın süresini 3 yıla kadar uzatabiliyorsunuz. Daha kısa vadeler koyarak, vadeniz bittiğinde yeniden düzenleme imkanınız bulunuyor. Vadeler ile ilgili uygulanan faizler her dönem değişebiliyor. Bunun ile ilgili olarak banka şubenizden bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası dolar hesabı açma alt limiti ise 1000 dolar olarak belirlenmiş. Daha düşük miktarlardaki dövizleriniz için maalesef vadeli dolar hesabı açamıyorsunuz. Bu durumda, nakit paranızı farklı bir şekilde değerlendirmeniz gerekebilir. İş Bankası dolar hesabı açmak için yeterli döviziniz bulunmuyorsa, başka nasıl değerlendirebileceğiniz ile ilgili, banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri temsilcilerine danışabilirsiniz. Müşteri temsilcileri, sizin imkanlarınız doğrultusunda, imkanlarınızı doğru değerlendirme için, sizi yönlendireceklerdir.

İş Bankası dolar açma işlemlerini için gerekli olan belgeleri, firmanın resmi şnternet sayfasından öğrenebilirsiniz.

Kategori: İş Bankası
Yazar: Tarih: 3 Haziran 2015 - 8:05:02

Benzer Konular

Yukarı Çık