Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


İpotekli İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Kişisel ihtiyaçlar için bankalardan alınan ihtiyaç kredilerinde; banka gerekli görmesi durumunda teminat talep edebilir. Ayrıca belli bir limitin üstündeki kredi başvuruları için de banka yine teminat olarak ipotek talebinde bulunabilir. Buna ek olarak kredi sicili bozuk olan ya da düzenli bir geliri olmayan tüketiciler de kredi almak için ipotekli ihtiyaç kredisi seçeneklerini tercih ediyor. 48 aya kadar vade seçenekleri ile alabileceğiniz tüketici kredilerinden yüksek tutarlı bir kredi için yararlanmak isterseniz, siz de banka şubelerinden ipotekli ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Konut, arsa ya da taşıt gibi ipotek karşılığında kredi veren bankalardan nasıl kredi alabileceğinizi araştırdık…

Vakıfbank

İpotek karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi Vakıfbank’ta. Aylık ya da 3 aylık gibi bütçenize uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabileceğiniz bu krediyi, 48 aya kadar vade ile geri ödeyebilirsiniz. Kredi sicili kredi kullanımına uygun, düzenli bir geliri olan kişilerin yararlanabileceği Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisinde alabileceğiniz kredi tutarı, ipotek olarak gösterilen gayrimenkulun ekspertiz değerinin %80’i kadardır. Siz de yüksek tutarlı kredi ihtiyaçlarınız için sahip olduğunuz konut ve taşınmaz malları teminat göstererek bu krediden yararlanabilirsiniz.

ING Bank

48 aya varan vadelerle ve düşük faiz oranları ile yararlanabileceğiniz ING Bank ipotekli ihtiyaç kredisine başvurun, avantajlı faiz oranlarından yararlanın. %1,09 faiz oranları ile alabileceğiniz bu kredi türünde alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 2.000.000 TL’dir. Teminat olarak göstereceğiniz mülkün ekspertiz değerinin %80’ine kadar yararlanabilirsiniz. Tüm kişisel ihtiyaçlarınız için siz de gayrimenkul karşılığı teminatlı krediden yararlanabilirsiniz. Kredi için başvurularınızı şubeden ve ING Bank internet sitesinden ön başvuru yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında nüfus kağıdı, gelir belgesi ve teminat belgesi gerekmektedir.

Akbank

Uzun vadeli kredi almak istediğinizde ya da kişisel ihtiyaçlarınız için yüksek tutarlı bir kredi almak isterseniz, kredi sicilinizin kredi almaya uygun olması durumunda ipotekli ihtiyaç kredisi avantajlarından yararlanabilirsiniz. Gelirini belgeleyebilen ve kredi sicilinde olumsuzluk bulunmayan kişilerin alabileceği bu kredi türünde, ipotek göstereceğiniz gayrimenkulun ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve uzun vade ile alabileceğiniz Akbank ipotekli ihtiyaç kredisi için başvurularınızı şubelerden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Belli bir tutara kadar olan ihtiyaçlarınız için bankalardan kefilsiz, gelir belgesiz ya da teminatsız olarak kredi alabilirsiniz. Klasik bir ihtiyaç kredisinde maksimum vade ise 48 aydır. Yüksek tutarlı bir kredi ihtiyacınız için ya da aldığınız krediyi uzun vadelerle geri ödemek isterseniz, siz de Ziraat Bankası’ndan ipotekli ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Teminat olarak sahip olduğunuz konutu gösterirseniz ekspertiz değerinin %80’ine, iş yerinizi teminat gösterirseniz ekspertiz değerinin %75’ine ve arsa tapusu göstermeniz durumunda da ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanabilirsiniz. Banka tarafından kredi vadesi boyunca zorunlu hayat ve deprem sigortası yapılmaktadır. Bu kredi türü için başvurular Ziraat Bankası şubelerinden yapılmaktadır.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 31 Ocak 2017 - 6:31:19

Benzer Konular

Yukarı Çık