Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı, günümüzün en popüler ödeme aracı. Öyle ki cüzdanlarımızda artık nakit para bulmak zorken, 2-3 hatta 5 kredi kartı yer alıyor. Siz de ilk kez kredi kartı alacaksanız ya da yeni bir kredi kartına ihtiyacınız varsa, kartı almak istediğiniz bankanın şubelerine gitmek yerine, başvurularınızı evinizden bile çıkmadan bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz bankaya kredi kartı talebinde bulunacaksanız, internet bankacılığı ya da mobil bankacılık kullanarak 1-2 dakika içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Peki, internetten kredi kartı başvurusu nasıl yapılır? İşte en çok tercih edilen bankalar ve bu bankaların internet sitelerinde nasıl kredi kartı başvurusu yapılacağı…

Garanti Bankası 

Bankadan kredi kartı almak için internetten başvuru yapmak istiyorsanız anasayfada yer alana üst menüde bireysel menüsüne tıklayın. Ardından kredi kartları bağlantısına tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada hemen başvur bağlantısına tıklayın ve ardından gelen sayfada yer alan başvuru formunu doldurup Bonus kart için başvurunuzu yapın. Bu sayfada; ad-soyad, telefon ve T.C kimlik numarası bilgilerinizi doldurup hemen başvurabilirsiniz.

Akbank 

Akbank, kredi ve kredi kartı için tüketicinin en çok tercih ettiği bankalardan biri. Akbank internetten kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın resmi internet sayfasına giriş yaptıktan sonra “Size hangi konuda destek olabiliriz?” menüsünde yer alan “kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum” bağlantısına tıklayın. Ardından ekranda yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfada yer alan başvuru formunu doldurarak ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Kolay ve hızlı başvuru sayesinde kredi kartınızı, şubeye gitmeden alabilirsiniz. Başvurunuz olumlu değerlendirildiğinde, kartınız evinize teslim edilmektedir.

İş Bankası 

İş Bankası’nda hızlı ve kolay kredi kartı başvurusu seçeneği var. Maximum Kart, Maximiles, İş’Te Üniversiteli, Mercedes Card ve Maximum Tema Kart için başvurularınızı; bankanın ana sayfasında yer alan bireysel/ kartlar/ hızlı kredi kartı başvurusu adımlarını takip ederek yapabilirsiniz. Karşınıza çıkacak ekranda kimlik numarası, cep telefonu, aylık net geliriniz gibi bilgileri doldurarak internetten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi 

Yapı Kredi’de her ihtiyaca uygun kredi kartı seçenekleri var. Dünyanın her yerini gezmek isteyenler ya da tam bir alışveriş tutkunu olanlar için farklı kart alternatifleri sunan bankaya internetten kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay. Peki, başvuruyu nasıl yapacaksınız? Bunun için bankanın resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra bankacılık hizmetleri menüsünden bireysel ve ardından kartlar bağlantılarını takip ederek karşınıza çıkan ekranda detaylı bilgi bağlantısına tıklayıp hemen başvur” u tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

ING Bank 

Bankanın resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan kartlar menüsünü tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada farklı ihtiyaçlar için farklı kart seçenekleri çıkacaktır. Bu sayfada size en uygun  kart çeşidini seçtikten sonra “hemen başvur” bağlantısına tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir ve internetten kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2016 - 8:57:46

Benzer Konular

Yukarı Çık