Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nakit, taşıt ve konut kredisi almak isteyen tüketiciler için bankaların şubelerin dışında farklı başvuru kanalları da bulunuyor. Onlardan biri de internetten yapılan kredi başvuruları. Belli bir limite kadar olan kredi tutarları için kefilsiz, gelir belgesiz, evraksız ve imzasız olarak başvurabileceğiniz, o bankanın müşterisiyseniz kredinizi yine internet şubenizden alabilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçları için büyük kolaylık sağlayan, haftanın 7 günü, günün 24 saati hızlı ve kolay başvuruya olanak sağlayan internetten kredi başvurusu, artık hemen her bankada var. Hangi bankada nasıl başvuru yapıldığını merak ediyorsanız, sorunuzun cevabı bu yazımızda…

İş Bankası

İş Bankası’ndan alacağınız kredi için başvurunuzu internetten de yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bankanın resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan “Bireysel” menüsünden krediler bağlantısını tıklayın. Açılan sayfada hızlı kredi, anında kredi, taşıt kredisi, ev kredisi seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek açılan sayfada “başvur” bağlantısına tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası

Şubeden yapacağınız kredi başvurularının yanında; farklı başvuru kanalları ile de Garanti’den kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüketicinin en çok tercih ettiği başvuru seçeneği, internetten başvuru sayfası oluyor. Gelir belgesi ya da herhangi bir evrak olmadan, yalnızca T.C kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın resmi internet sitesinden anasayfadaki üst menüde yer alan bireysel/krediler/hemen başvur adımlarını takip edebilirsiniz.

ING Bank

50 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kredi başvurularınızı ING Bank’ın internet sayfasından yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken anasayfada yer alan üst menüden başvurular sayfasına tıklayın. Buradan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da konut kredisi sayfasında yer alan “hemen başvur” bağlantısından başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi

25 bin TL’ye kadar kredi ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi internetten kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için Yapı Kredi internet sayfasında yer alan sağ üst menüden Bankacılık Hizmetleri/Bireysel/İhtiyaç kredileri adımlarını takip edin. Açılan sayfada “hemen başvur” bağlantısına tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Akbank

20 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Akbank’ın internet sayfasından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankanın resmi internet adresinde yer alan kredi hesaplama bölümünden “hemen başvur” bağlantısına tıklayarak almak istediğiniz kredi tutarına göre T.C kimlik numaranız ve Cep telefonu bilgileriniz ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Enpara

Masrafsız, ücretsiz dijital bankacılık hizmeti sunan Enpara’da hızlı ve kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bankanın internet sayfasına giriş yaptıktan sonra üst menüden “başvurular” menüsünden “ihtiyaç kredisi almak istiyorum” bağlantısına tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

CepteTEB

Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık hizmeti CepteTEB’den hızlı ve kolay kredi için başvuru yapabilirsiniz. Yapmanız gereken bankanın internet sayfasına giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki “hemen başvur” ve ardından “ihtiyaç kredisi” sayfasına tıklayabilirsiniz.  Açılan sayfada T.C kimlik numarası, cep telefonu ve kişisel bilgileriniz ile CepteTEB internetten kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 5 Şubat 2017 - 3:57:50

Benzer Konular

Yukarı Çık